Úvod Šport Basketbal: Čajky hostia Košice, bojovať budú o druhé miesto v tabuľke

Basketbal: Čajky hostia Košice, bojovať budú o druhé miesto v tabuľke

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky  čaká v sobotu 9. februára ďalší dôležitý súboj v nadstavbovej časti basketbalovej extraligy žien, keď hostia Young Angels Košice, s ktorým súperia o celkové druhé miesto tabuľky chocolate.

Piešťanské Čajky sa na sobotný zápas s Košicami naladili utorkovým víťazstvom nad Ružomberkom 69:59 Download Alice. V šlágri kola Čajky získali cenný skalp lídra extraligovej tabuľky a uštedrili mu prvú prehru v aktuálnom ročníku súťaže.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

S Young Angels Košice bojujú Čajky o druhú priečku extraligovej tabuľky a tým pádom o čo najlepšiu pozíciu do play-off Windows 7 sp1. Piešťanky sa zatiaľ s Košičankami stretli trikrát, z čoho dva razy vyhrali 78:75 a 68:55 a raz prehrali 69:73. Ani v sobotu Čajky nečaká nič jednoduché a uvedomuje si to aj tréner R ms 오피스 2010 한글판 다운로드. Kucsa. „Víťazstvo s Ružomberkom nás samozrejme potešilo, no nerád by som ho preceňoval. Máme pred sebou ďalší náročný zápas s Košicami a takisto aj v stredu odvetu štvrťfinále EWBL v Minsku wingset. Na to teraz koncentrujeme naše úsilie. Bolo by však skvelé, ak by sa nám podarilo zopakovať výkon s Ružomberkom,“ uviedol Kucsa, na ktorého nadviazala Martina Matejčíková: „Musíme myslieť dopredu, smerom k nasledujúcim zápasom a nepoľavovať 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Už zajtra nás čaká duel s Košicami, ktorý pre nás bude veľmi dôležitý a potrebujeme ho zvládnuť. Predošlé zápasy s Košicami ukázali, že nám nedajú nič zadarmo a sú nepríjemným súperom, takže nás nečaká nič jednoduché.“

Ani v nasledujúcom týždni si Čajky neoddýchnu Office. Najskôr ich v stredu čaká odveta štvrťfinále play-off EWBL na palubovke Tsmoki Minsk a cez víkend sa v bratislavskej Hant Aréne predstavia na Slovenskom pohári žien 2019 wget.

Nasledujúci program Piešťanských Čajok:

13.02. (streda) – 15:00: Tsmoki Minsk – Piešťanské Čajky / EWBL play-off
16.02 I'm oking Lee Chang-hui. (sobota) – 15:30: Young Angels – Piešťanské Čajky / Slovenský pohár BA
17.02. (nedeľa) – 13:00 o tretie miesto, 15:30 finále / Slovenský pohár BA

TS Piešťanské Čajky Foto: L 피구왕 통키 게임 다운로드. Ďuračka

REKLAMA