Úvod Šport Basketbal: Čajky dnes v CEWL privítajú silný belgický Mechelen

Basketbal: Čajky dnes v CEWL privítajú silný belgický Mechelen

REKLAMA

Piešťanské Čajky príliš času na oddych po víkendovom turnaji EWBL nemali. Už dnes ich čaká domáci zápas Stredoeurópskej ligy CEWL so silným belgickým družstvom Kangoeroes Mechelen Windows 7 calculator.

Aktuálne štvrtý tím belgickej najvyššej súťaže len nedávno dokázal zdolať dlhodobo najlepší belgický celok Castors Braine, ktorý je účastníkom ženskej Euroligy Pansori download. Pre Čajky pôjde vôbec o prvú konfrontáciu s belgickým tímom a rozhodne sa dá očakávať zaujímavý duel, keďže oba celky sú ašpirantami na postup do Final Four CEWL 온 디스크 무제한 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany

Belgický celok zatiaľ v CEWL vyhral obe stretnutia nad českými tímami, najskôr zdolal Slovanku MB 90:66 a následne zvíťazil v Chomutove 69:56 바이두 다운로드.

Mechelen má vo svojom tíme kvalitné hráčky, z ktorých možno spomenúť najmä belgickú reprezentačnú rozohrávačku Marjorie Carpreaux, produktívnu poľskú reprezentantku Agnieszku Skobel, ďalšiu Poľku Roksanu Schmidt i dve podkošové americké legionárky Jessicu Lindstrom a Alexis Klabo sql server native client 10.0 다운로드.

„Mechelen je veľmi kvalitné družstvo a favorit na postup do Final Four Stredoeurópskej ligy. Opierajú sa o kvalitné legionárky, no majú aj slušný základ v domácich Belgičankách Download Cumoney. Nečaká nás nič jednoduché, no verím, že nadviažeme na výkony z posledných zápasov v EWBL a využijeme výhodou domáceho prostredia vo svoj prospech,“ uviedol pred dnešným zápasom tréner Richard Kucsa Roller coaster tycoon 3 Korean version download.

Aktuálna tabuľka A-skupiny Stredoeurópskej ligy CEWL:

DSK Levhartice Chomutov 4 3 1 285:244 7
Piešťanské Čajky 3 2 1 208:159 5
Kangoeroes Basket Mechelen 2 2 0 159:122 4
Slovanka MB 3 0 3 178:232 3
UBI Graz 2 0 2 93:166 2

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA