Úvod Novinky Basketbal: So Šamorínom nečakaná dráma, ale predsa víťazná

Basketbal: So Šamorínom nečakaná dráma, ale predsa víťazná

Posledný domáci zápas Piešťanských Čajok v roku 2016 bol nečakanou drámou. V sobotnom súboji vôbec nešlo o jednoznačnú záležitosť domácich a Šamorín sa bil o senzačný výsledok do posledných sekúnd free theme of WordPress. Čajky však v závere aj s dávkou šťastia svoj náskok ubránili a napokon sa mohli tešiť z tesného víťazstva 63:59.

unnamed (5)

Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Šamorín mal lepší vstup do zápasu, keď viedol 4:0, no Čajky po piatich minútach otočili na 9:6 a od tohto momentu hosťujúci tím nepustili do vedenia 세븐포유 다운로드. Šamorín však nedovolil Čajkám odskočiť na nedostihnuteľný bodový rozdieľ. Najväčší náskok mali Čajky tesne po polčase v 21. min, kedy viedli o 14 bodov, no potom sa hostkám podarilo skóre znižovať Ise Tunnel Download. Ešte päť minút pred koncom Čajky viedli 59:47, čo sa zdalo ako pohodlný náskok. Šamorín sa však nevzdal, využíval chyby v obrane domácich a pár sekúnd pred koncom sa dotiahol na dva body – 59:61 Kakao Lens character. V závere minula dvojbodovú strelu Vyňuchalová a na druhej strane po falue Slezárikovej premenila dva trestné hody Slamová a spečatila tak víťazstvo Piešťanských Čajok na 63:59 Entrip download.

Piešťanské Čajky – ŠBK Šamorín 63:59 (15:11, 38:27, 54:43)
Piešťanské Čajky: Slamová 15, Oroszová 12, Handy 10, Brown 9, Oliver 4 (Mikulášiková 8, Dudášová 5, Horvátová) 칸쟈니 다운로드. Tréner: M. Pospíšil.
ŠBK Šamorín: Vyňuchalová 22, Beronja 16, Hašková 10, Theiner 2, Slezáriková 2 (Lelkes 2, Nagyová 5, Slimáková) Download african vod. Tréner: T. Kačmárik.
TH: 9/7 – 23/16. Fauly: 12 – 20, 5. Faulov: 36. Oliver. Trojky: 6 – 1. Divákov: 340. Rozhodovali: Peter Ženiš, Lucia Gálová, Richard Sirocký Newist Hello Download. Štvrtiny: 15:11, 23:16, 16:16, 9:16).unnamed (1)

Sobotný zápas bol spojený aj s dobročinnou predvianočnou akciou S Plyšákom na Čajky java poi 파일 다운로드. Po záverečnom klaksóne fanúšikovia na palubovku nahádzali naozaj veľký počet, plyšových hračiek, ktoré ešte pre Vianocami poputujú medzi deti, ktoré vďaka nim budú mať krajšie vianočné sviatky Kim Kun-mo 3 book download.

-Piešťanské Čajky/Foto: Laco Ďuračka-