Úvod Novinky Atletika: Piešťanka Petra Baláková sa predstavila na Zlatej tretre

Atletika: Piešťanka Petra Baláková sa predstavila na Zlatej tretre

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mladá piešťanská atlétka Petra Baláková sa predstavila na významnom medzinárodnom atletickom mítingu Zlatá tretra v Ostrave, ktorej súčasťou bol pretek nádejí Čokoládová tretra Windows 7 ServicePack 1. V preteku na 300 m si účasť vybojovala vďaka druhému miestu vo finále Čokoládovej tretry v Košiciach. V Ostrave obsadila výborné štvrté miesto Download the descent icon.

Pretekárka TJ Družba Piešťany zabehla v Čechách čas 46,67 s, čím vylepšila svoj výsledok zo slovenského finále o 0,77 sekundy php 5.3. V ňom skončila druhá za Emou Bendovou z KĽŠ Kryha Bratislava, ktorá je dcérou trénerky slovenského reprezentanta Jána Volka. Slovenky dobehli v rovnakom poradí aj v Ostrave avšak na treťom a štvrtom mieste poster print. V superfinále ich ich predbehli Tereza Kubajurová z Frýdku – Místku a Daniela Mandiková z Kyjova.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V slovenskom finále Čokoládovej tretry v Košiciach sa predstavil za TJ Družba Piešťany aj Samuel Krepop rovnako v preteku na 300 m Download code 128 fonts. Časom 54,04 sekundy obsadil v slovenskej konkurencii 11. miesto.

-red- Foto: http://online.atletika.cz

REKLAMA