Úvod Samospráva Základnú školu na Trajane chce do prenájmu letecká škola

Základnú školu na Trajane chce do prenájmu letecká škola

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Žiakov v budove bývalej 8. základnej školy by už čoskoro mohli nahradiť budúci piloti. Poslanci na svojom aprílovom rokovaní rozhodnú o tom, či dajú tento objekt do prenájmu neziskovej organizácii Ikaria – Európska Vysoká škola letectva call of duty2 다운로드.

[singlepic id=20025 w=560 h=320 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aktivity tejto inštitúcie by pritom mohli oživiť nie len chátrajúcu budovu uprostred sídliska Adam Trajan 택시5 자막 다운로드. Naše mesto si škola vybrala vďaka letisku. Práve tam by mali budúci piloti absolvovať praktický výcvik.

Primátor Remo Cicutto informoval, že rokovania s Európskou Vysokou školou letectva boli uzavreté minulý týždeň: „Verím, že vznik tejto školy bude prospešný k zachovaniu letiska, ušetríme peniaze, ktoré sú v rozpočte vyčlenené na asanáciu tohto objektu a zmysluplne sa využije areál základnej školy.“

REKLAMA

Banner_skriabanie

„Organizácia má záujem zobrať do nájmu celú bývalú školu pgsql 다운로드. Požiadala o osobitý zreteľ za 1 euro na dobu 30 rokov,“ informovala prednostka mestského úradu Denisa Bartošová a dodala: „Do rekonštrukcie chcú vložiť viac ako 900-tisíc eur Download Adobe Reader 10. V budove majú byť nielen učebne, ale aj dve auly. Má prísť aj k rekonštrukcii okolitého priestoru, vybudovaniu parkovacích plôch a zásobovacích trás.“

Škola je orientovaná na problematiku letectva a preto má úzko spolupracovať aj s letiskom keynote version. Zamerať sa chce na medzinárodnú klientelu.

„Materiál predkladáme do štyroch komisií. Potom pôjde na rokovanie mestskej rady a 17. apríla do zastupiteľstva,“ pokračovala prednostka 스마트폰 벨소리 다운로드.

Radnica má podľa jej slov k dispozícii štúdiu aj rozpočet, ktoré budú súčasťou predkladaného materiálu. O prenájme definitívne rozhodnú poslanci flex sdk.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA