Úvod Samospráva Kompostáreň v Piešťanoch zatiaľ nebude

Kompostáreň v Piešťanoch zatiaľ nebude

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Obyvatelia Kanady, kde mala technológia na spracovanie odpadu stáť, sa nateraz nemusia obávať zhoršenia životného prostredia Download arcgis. Peniaze od Európskej únie na jej výstavbu radnica zatiaľ nedostane.

[singlepic id=21637 w=320 h=240 float=right]„Podľa vyjadrenia riadiaceho orgánu naša žiadosť splnila podmienky formálnej kontroly, ako aj podmienky odborného hodnotenia ghost64 exe 다운로드.  Projekt nebol schválený z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov v rámci celkovej alokácie,“ informovala Jana Hlaváčová z referátu stratégie 댄스 곡 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pre celé Slovensko bolo podľa jej slov na túto výzvu vyčlenených 50 miliónov eur a o peniaze sa uchádzalo niekoľkonásobne viac projektov, ako mohlo byť z tejto sumy uhradených picassa web album.

„Uprednostňované boli predovšetkým projekty na podporu separovaného zberu. Projektov kompostární prešlo len niekoľko,“ doplnila J Kakao Talk Emoji. Hlaváčová. Výzva bola totiž zameraná na dve rôzne aktivity, na podporu separovaného zberu a na zhodnocovanie odpadov.

Celkové plánované výdavky na výstavbu piešťanskej kompostárne presiahli 2,6 milióna eur 교토 지도 다운로드. Použitá technológia mala ročne spracovať 4-tisíc ton rastlinného odpadu zo záhrad, parkov a cintorínov aj separované odpady rastlinného pôvodu z kuchýň Download 3D Driving Class.

Obyvatelia Kanady, kde má stavba stáť, sa obávali zhoršenia životného prostredia. Kompostáreň by podľa nich lákala hlodavce a šírila zápach 나의 소녀시대 ost 다운로드. Radnica ju chce mať na vlastnom pozemku – v prevádzke mestského záhradníctva na Vrbovskej ulici. Je to síce v priemyselnej zóne, ale zároveň v susedstve rodinných domov a bytoviek Forticlient VPN.

Text: M. Palkovič

REKLAMA