Úvod Samospráva Každý Piešťanec dlhuje 117 eur

Každý Piešťanec dlhuje 117 eur

REKLAMA

Samospráve sa medziročne podarilo znížiť dlh o 9 eur na obyvateľa. Podľa Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy INEKO je finančné zdravie nášho mesta dobré 링크티비 다운로드.

REKLAMA

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

kia akcia

Vyplýva to z analýzy hospodárenia samospráv, ktorú inštitút zverejnil minulý týždeň 묵향 32 txt 다운로드. Podľa nej si v oblasti finančného zdravia Piešťany medziročne polepšili. Za rok 2012 dostalo naše mesto 3,8 zo 6 možných bodov, za rok 2013 to už bolo 4,2 한글 무설치 다운로드. Tento ukazovateľ vypovedá o tom, do akej miery je hospodárenie mesta udržateľné. Počíta sa na základe celkového dlhu, dlhovej služby, neuhradených záväzkov, okamžitej likvidity a základnej bilancie 라이덴 다운로드.

Spomedzi 138 slovenských miest má najlepšie finančné zdravie Kysucké Nové Mesto (5,6 b.). Piešťany sa v rebríčku umiestnili na 82. mieste Download the daredevil game Rhythm. Najhoršia je Myjava (2,5 b.).

Podľa analýzy malo v roku 2013 naše mesto celkový dlh v prepočte na jedného obyvateľa 117 eur. Slovenský priemer je 133 eur Yomiri Nisekoi. Čistý majetok na jedného obyvateľa vyčíslili na 2 220 eur.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič Zdroj: INEKO

REKLAMA