Úvod Komunálne voľby 2010 Ing. Richard Kopún

Ing. Richard Kopún

REKLAMA

Ing. Richard Kopún, 35 rokov

vedúci chránenej dielne, Piešťany, nezávislý kandidát

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

volebný obvod č mac sierra. 2, kandidát číslo 11

[singlepic id=7349 w=320 h=240 float=right]Vážení Piešťanci, nebudem sľubovať to, čo nie je v mojich silách, ale ako bežný občan (neposlanec) som nezištne v Piešťanoch pre Vás a pre Vaše deti založil a doteraz vediem:

– Detský športový klub pre deti materských škôl, aby aj škôlkári mali pohyb po škôlke, najmä v zime keď sa nedá byť vonku, pretože takmer všetky poobedňajšie krúžky sú určené školákom 열혈강호 549화 다운로드.

– Klub spoločenských hier, aby deti a mládež zaujímavou hrou (kde sa nehádže kockou) rozvíjali myslenie, logiku a komunikáciu s ostatnými hráčmi priamo pri stole 메이크업 다운로드. Ide o alternatívu, aby deti nehrali len počítačové hry proti neosobnému počítaču alebo proti cudzím ľuďom cez internet.

– Ako vedúci chránenej dielne zháňam prácu nezamestnaným hendikepovaným Piešťancom office professional plus 2010.

– Už vyše polroka sa snažím aby v Piešťanoch vzniklo denné centrum pre mladých spoluobčanov s mentálnym hendikepom 한게임 섯다 다운로드. Aby neboli stále len doma a len so svojimi rodičmi, aby i oni mohli byť medzi ľuďmi, mohli sa motoricky a duševne rozvíjať, pracovne sebarealizovať a byť tak aj prospechom pre Piešťany (napr 스타크래프트2 무료 다운로드. vyrábať ručne robené pozdravy a iné zaujímavé ručne robené darčekové predmety).

A ak sa stanem poslancom:

– Tak sa chcem detailnejšie pozrieť na rozpočet mesta, s cieľom ušetriť tam, kde toľko už netreba a pridať tam, kde to je viac žiadané Gungon January.

-Tiež sa chcem zamerať na to, aby vynaložené finančné prostriedky mali primeraný prínos pre občanov Piešťan vzhľadom na objem peňazí na to vynaložených Fish Dick download.

Ako poslanec chcem podporovať najmä dobrovoľnícke aktivity. Z vlastnej skúsenosti viem, že akcie ktoré pripravujú ľudia nezištne, zo srdca a pýtajú peniaze len na materiál – potom takéto akcie sú vydarené, prospešné a finančne nenáročné PowerMill 2018.

Vďaka mojej malej výške a ľahkej zapamätateľnosti môžem Vám byť na verejnosti bližšie. Môžete ma pristaviť na ulici na kus reči a porozprávať mi, čo by chceli zmeniť, čo Vás trápi 스트리트 파이터 4 apk 다운로드. Poslanci sú od toho, aby Vás vypočuli a zastupovali.

Na záver sa chcem poďakovať týmto ľudom za podporu:

p.p.Bartovicová, Cicutto, Drlička, Foltýn, Franková, Heroldová, Horňák, Klamparová, Lulek, Madrová, Manduchová, Minárik, Miškociová, Pastorová, Pavlovičová, Schottertová, Strapková, Tamajka, Vilčeková, Zeto, Zetochová.

REKLAMA