Connect with us

Komunálne voľby 2010

Ing. Richard Kopún

Published

on

Reklama
Reklama

Ing. Richard Kopún, 35 rokov

vedúci chránenej dielne, Piešťany, nezávislý kandidát

volebný obvod č. 2, kandidát číslo 11

[singlepic id=7349 w=320 h=240 float=right]Vážení Piešťanci, nebudem sľubovať to, čo nie je v mojich silách, ale ako bežný občan (neposlanec) som nezištne v Piešťanoch pre Vás a pre Vaše deti založil a doteraz vediem:

Reklama

– Detský športový klub pre deti materských škôl, aby aj škôlkári mali pohyb po škôlke, najmä v zime keď sa nedá byť vonku, pretože takmer všetky poobedňajšie krúžky sú určené školákom.

– Klub spoločenských hier, aby deti a mládež zaujímavou hrou (kde sa nehádže kockou) rozvíjali myslenie, logiku a komunikáciu s ostatnými hráčmi priamo pri stole. Ide o alternatívu, aby deti nehrali len počítačové hry proti neosobnému počítaču alebo proti cudzím ľuďom cez internet.

– Ako vedúci chránenej dielne zháňam prácu nezamestnaným hendikepovaným Piešťancom.

– Už vyše polroka sa snažím aby v Piešťanoch vzniklo denné centrum pre mladých spoluobčanov s mentálnym hendikepom. Aby neboli stále len doma a len so svojimi rodičmi, aby i oni mohli byť medzi ľuďmi, mohli sa motoricky a duševne rozvíjať, pracovne sebarealizovať a byť tak aj prospechom pre Piešťany (napr. vyrábať ručne robené pozdravy a iné zaujímavé ručne robené darčekové predmety).

A ak sa stanem poslancom:

– Tak sa chcem detailnejšie pozrieť na rozpočet mesta, s cieľom ušetriť tam, kde toľko už netreba a pridať tam, kde to je viac žiadané.

-Tiež sa chcem zamerať na to, aby vynaložené finančné prostriedky mali primeraný prínos pre občanov Piešťan vzhľadom na objem peňazí na to vynaložených.

Ako poslanec chcem podporovať najmä dobrovoľnícke aktivity. Z vlastnej skúsenosti viem, že akcie ktoré pripravujú ľudia nezištne, zo srdca a pýtajú peniaze len na materiál – potom takéto akcie sú vydarené, prospešné a finančne nenáročné.

Vďaka mojej malej výške a ľahkej zapamätateľnosti môžem Vám byť na verejnosti bližšie. Môžete ma pristaviť na ulici na kus reči a porozprávať mi, čo by chceli zmeniť, čo Vás trápi. Poslanci sú od toho, aby Vás vypočuli a zastupovali.

Na záver sa chcem poďakovať týmto ľudom za podporu:

p.p.Bartovicová, Cicutto, Drlička, Foltýn, Franková, Heroldová, Horňák, Klamparová, Lulek, Madrová, Manduchová, Minárik, Miškociová, Pastorová, Pavlovičová, Schottertová, Strapková, Tamajka, Vilčeková, Zeto, Zetochová.

Populárne články