Connect with us

Komunálne voľby 2010

Ing. Júlia Virágová

Published

on

Reklama

Ing. Júlia Virágová, rod. Šišková, 29 rokov

ekonómka, nezávislá kandidátka

Reklama

vydatá, 2 deti

volebný obvod č. 1, kandidátka číslo 17

Reklama

[singlepic id=7208 w=320 h=240 float=right]Každý deň chodím ulicami nášho mesta, sledujem čo sa v ňom deje a kam smeruje. A to bol jeden z hlavných dôvodov, pre ktorý som sa rozhodla kandidovať za poslankyňu. Pri zbieraní podpisov na petíciu mi ľudia rozprávali, čo by im zlepšilo alebo aspoň uľahčilo život, a práve toto je jedna z vecí, ktorú by som chcela v mestskom zastupiteľstve realizovať – predkladať a riešiť problémy a požiadavky bežných občanov Piešťan. Každý z kandidátov má svoj program, aj ja ho mám, ale mojou prioritou je zastupovať obyvateľov nášho mesta ČESTNE a ZODPOVEDNE.

Moje hlavné ciele:

– Krajšie a lepšie Piešťany, mám na mysli prostredie, v ktorom žijeme, teda parky, fontány, detské ihriská, chodníky, odpadkové koše a ich vyvážanie atď …

– Zlepšenie komunikácie medzi poslancami a bežnými občanmi Piešťan. Chcem, aby sa problémy a pripomienky každého občana riešili tam, kde sa dajú vyriešiť. Nemá každý občan čas ísť na zasadanie mestského zastupiteľstva a od toho sú tu poslanci, ktorí majú zastupovať bežných ľudí.

– Budúcnosť našich detí. Zvýšenou pôrodnosťou nastupujú silné ročníky, ktoré bude treba umiestniť do škôlok a škôl. Treba, aby sa hľadali možnosti nových priestorov, nie sprísňovali podmienky prijatia.

– Posilnenie práce záujmových združení pre deti a mládež, vytváranie nových príležitostí na zmysluplné trávenie voľného času.

– Podporiť výstavbu nájomných bytov pre mladé rodiny.

– Zlepšenie zamestnanosti, snaha o prilákanie nových investorov.

– Služby, ktoré poskytuje mesto stále nie sú prevádzkované dostatočne efektívne. Dôležité je si uvedomiť, že nie sú občania pre služby ale služby pre občanov.

– Aktívne podporovať záujmové organizácie a občianske združenia.

– Zefektívnenie práce mestskej polície pre bezpečnejší každodenný život a zabezpečenie dodržiavania dopravných predpisov.

– Zvýšenie pozornosti venovanej seniorom a zdravotne postihnutým, ich požiadavkám a potrebám. Rozšírenie kapacity sociálnych zariadení pre starších a chorých ľudí.

Viac info na www.julia.viragova.szm.sk

Populárne články