Úvod Samospráva Fontána pred kinom zostane iba sochou

Fontána pred kinom zostane iba sochou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ako funkčnú si ju pamätá už málokto. Kvôli hrozbe jej poškodenia a finančnej náročnosti rekonštrukcie bude fontána pred kinom, ktoré je po nej pomenované, aj naďalej nefunkčná 삼국지 11 무료 다운로드.

MP 04-30-14 108771

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Piešťanci sa na opravu fontány pýtajú opakovane 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Žiadosť o jej sfunkčnenie zaznela aj na včerajšom stretnutí aktivistov v komunitnom centre ŽiWell. Situáciu vysvetlila Eva Pobjecká z odboru správy mestského úradu na portáli Odkaz pre starostu Ano 1800ed.

Rozvod vody vo fontáne je podľa jej slov zanesený. „Výmena trúbiek v pieskovcových častiach fontány by mohla viesť k ich úplnému poškodeniu New West Organic7 7. Po konzultáciách s odborníkmi a zvážení rizík bolo prijaté rozhodnutie kameň očistiť a fontánu ponechať v súčasnom stave.“

Aktuálne je okoloidúcimi vnímaná skôr ako socha gta5 컴퓨터 다운로드. Vedúca odboru správy MsÚ dodala, že rekonštrukcia by bola finančne náročná, čo bolo tiež jedným z faktorov pri rozhodovaní o budúcnosti fontány, ktorú dala samospráva očistiť, aby zostala zachovaná aspoň ako exteriérový objekt alebo socha Dream of precious days.

(mp)

REKLAMA