Úvod Samospráva Fico sľúbil na hokejovú halu ďalších 500-tisíc eur

Fico sľúbil na hokejovú halu ďalších 500-tisíc eur

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

K miliónu eur na postavenie Národného tréningové centra pre hráčov vo veku 18 a 20 rokov, ktoré piešťanskej radnici poskytla vláda, má pribudnúť ďalších 500-tisíc 경고음 다운로드. Na mestskom zastupiteľstve to 25. júna povedal primátor Remo Cicutto. Poslanci kvôli tomu menili rozpočet.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

REKLAMAheaven rest

Milión eur z rezervného fondu premiéra Roberta Fica už radnica dostala na svoj účet Download the acheong law. Teraz čaká na ďalších 500-tisíc, aby mohla projekt Národného tréningového centra pre hráčov vo veku 18 a 20 rokov realizovať. Nová hala bude stáť vedľa zimného štadióna 구글스케치업 다운로드.

„Na to, aby sme začali stavať, treba splniť dve podmienky – zaradiť tieto prostriedky do rozpočtu, to sa uskutočnilo dnes,“ uviedol primátor a dodal: „Druhá zásadná otázka je, kedy príde zvyšok dotácie.“

Až potom môže samospráva spustiť verejné obstarávanie na dodávateľa stavby 유니팩 다운로드. Projektová dokumentácia a ostatné náležitosti sú pred dokončením.

Na prevádzke tréningového centra mladých hokejistov sa štát podieľať nebude Sweet life download. „Za to, že dostaneme 1,5 mil. eur budeme poskytovať túto halu pre ich účely v celkovom objeme tisíc hodín v roku na svoje náklady. Ak tam budeme mať tretiu osobu, ktorá to bude prevádzkovať, bude to musieť znášať ona,“ povedal Remo Cicutto Jang Wook-jo download.

Poslankyňa a členka dozornej rady ŠHK 37 Piešťany Iveta Babičová (SDKÚ-DS) počas diskusie k návrhu zmeny rozpočtu uviedla, že s výstavbou novej haly sa zmení technológia chladenia pre obidve ľadové plochy Windows 10 Explorer 11. To by malo ušetriť náklady na energie.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA