Connect with us

Rozhovory

Miss Piešťany rieši bakalársku prácu a teší sa na Vianoce

Published

on

Reklama

Súťaž o kráľovnú krásy má za sebou prvý ročník, v ktorom o priazeň poroty zabojovalo dvanásť krásnych a usmievavých finalistiek. O titul Miss Piešťany sa uchádzali dievčatá vo veku 16-24 rokov, ktoré žijú, pracujú alebo študujú v piešťanskom okrese.

[singlepic id=49393 w= h= float=center]

Reklama

Najviac porotu zaujala 22-ročná Michaela Dihlová z Kozmíc v Moravsko-Sliezskom kraji, žijúca už pár rokov v Piešťanoch. Korunku získala v piatok 22. novembra 2013 v Dome umenia.

Porotu očarila krásou, príjemným vystupovaním a eleganciou. Okrem množstva zážitkov počas dvoch mesiacov príprav sa jej otvára ďalšia brána do sveta modelingu. Ako víťazka získala honorovanú zmluvu na 1000 eur, od Devil Model Management priamy postup do semifinále Miss Slovensko, relaxačný pobyt a veľa iných vecných cien.

Reklama

Michaela nám porozprávala o svojich dojmoch zo súťaže aj o tom, kde bude tráviť blížiace sa Vianočné sviatky.

REKLAMA

Ako ste sa dostali k Miss Piešťany, kto vás prihlásil?

O súťaži som sa dozvedela z internetu. Keďže mám rada výzvy, myslela som si, že práve vďaka tejto súťaži by som si v Piešťanoch našla aj viac kamarátok a známych.

Čo pre vás znamená toto víťazstvo?

Takéto víťazstvo znamená pre mňa ďalší úspech v mojej modelingovej kariére a cestu k modelingu tu na Slovensku. Splnila som si ďalšiu métu v mojom živote. Vždy si idem za svojím cieľom. Keď sa do niečoho už dám, chcem to splniť na sto percent. Inak je to moja prvá súťaž na Slovensku.

Ako dlho žijete v Piešťanoch, čo vás sem priviedlo?

Pohybujem sa tu už skoro päť rokov. Môj priateľ s ktorým som sa zoznámila ešte v Čechách pochádza z Piešťan. V Piešťanoch sa mi nakoniec tak zapáčilo, že som sa sem pred rokom a pol presťahovala. Najradšej tu mám Kúpeľný ostrov a rekreačnú časť Lodenica, kam sa chodievame v lete často korčuľovať.

Mali ste počas príprav a súťaže medzi finalistkami aj kamarátky alebo panovali napäté vzťahy?

Myslím si, že sme s dievčatami boli jedna veľká partia, ktorá držala vždy pri sebe. Za tie dva mesiace sme sa dosť zblížili a skôr sme sa počas celých príprav navzájom podporovali. Niektoré menej, niektoré viac, ale je to podľa toho, kto komu osobnostne sadol. Tak ako boli mojimi kamarátkami počas súťaže, ani po súťaži sa nič nezmenilo a stále sme v kontakte, čo ma veľmi teší.

Čo hovorí na titul vaše okolie a rodina?

Moja rodina z Čiech a z priateľovej strany rodina zo Slovenska je na mňa pyšná. Moja rodina mi je vždy podporou na všetkých súťažiach, ktorých som sa zúčastnila. Myslím si, že je to najdôležitejšie, čo pre mňa v živote môžu urobiť – podporovať ma v mojich záľubách a v napĺňaní snov.

Ako budete tráviť sviatky?

Sviatky by som chcela prežiť, ako sa hovorí, v pokoji a mieri. Pretože sa celý december zaoberám mojou bakalárskou prácou, Vianoce budú pre mňa jeden veľký relax. Na Štedrý večer budeme klasicky v Piešťanoch a na sviatky pôjdeme navštíviť moju rodinu do Kozmíc, kde je veľa detí, bez ktorých by to neboli tie správne Vianoce. Teším sa aj na sneh a zimné radovánky. V tomto období si vždy pripomeniem moje detstvo, ktoré bolo nádherné.

Zhovárala sa Michaela Vanglová Foto: Jaro Halás

Populárne články