Úvod PR Články Zrušené / Malé divy uvidíte a budete počuť v Piešťanoch

Zrušené / Malé divy uvidíte a budete počuť v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizácia: Koncert bol v rámci zavedenia preventívnych opatrení pred šírením nákazy koronavírusom, zrušený.

Dvaja štramáci Vec a Tono S 터치패드 다운로드. si pre fanúšikov formácie Ultrazvuk pripravili na jar pokračovanie klubového turné s názvom Malé Divy. Svojou prítomnosťou tak opäť poctia menšie kluby, puby, či bary, kde by ich inak v tejto zostave nebola možnosť vidieť ani počuť 원펀맨 오프닝 다운로드. Prestriedajú sa za gramofónmi, povtipkujú s publikom a po koncerte požúrujú s miestnymi, čím naplno využijú čaro každého priestoru, ktorý navštívia 스쿨버스 해킹툴 다운로드. Budú sa proste diať Malé Divy!

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

A ako bonus, si ľudia, ktorí stoja za značkou ‘primát’, pre vás pripravili aj špeciálny merch v podobe slovenských fair trade tričiek, ktorých vizuál sa bude dopĺňať a meniť v reakcii na konkrétne miesto a mesto World of Warships Asia. Grafiku si ľudia budú môcť potlačiť sami, alebo s odbornou pomocou, pred a po koncerte v každom klube. V prípade, že nebudete nutne potrebovať nové tričko, kludne upcyklujte a prinesti si vlastné, ktoré vám už dlhšie leží vo vašej skrini origin 6.0 다운로드. Prípadne si spontánne natlačíte grafiku na oblečenie, čo budete mať v tej chvíli na sebe.

Samozrejme si budete môcť na každej zastávke zakúpiť aj CD / LP Ultrazvuk a dokonca si ho aj nechať podpísať, ak chlapci nestratia fixku.

Koncert v Pivovare ŽiWELL v Piešťanoch sa uskutoční 19. marca. Vstupenky v predpredaji 12 eur. Elektronicky si ich môžete zakúpiť tu https://tootoot.fm/sk/events/5e47d89b57a09d0234e52e7f.
Cena vstupenky v deň konania 15 eur.

PRPiešťansk

REKLAMA