Connect with us

Novinky

ŽiWellné menu tento týždeň ponúkne pestrú paletu farieb i chutí

Published

on

Reklama

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu. V menu počas tohto týždňa nájdete napríklad Vegetariánsky boršč, Pečené špenátové guľôčky, Pečené karfiolovo-ryžové kofty, ale aj chutný Krupicový trhanec s hrozienkami a mandarínkovým kompótom. Ak budete náhodou hútať, prečo v stredajšom zeleninovom vývare cítite jemnú orieškovo-syrovú chuť, bude to spôsobené tebi droždím. Lahôdkové kvasnice sušené pri vysokej teplote sú plné stopových prvkov, aminokyselín, kvalitných bielkovín a najmä vitamínov skupiny B, ale chuťou droždie ani trochu nepripomínajú.

Reklama

Donáška priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.PR

Reklama

Populárne články