Úvod Novinky ŽiWell rozbieha donášku, zdravo sa môžete najesť už aj u vás doma

ŽiWell rozbieha donášku, zdravo sa môžete najesť už aj u vás doma

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Po novom si môžete zdravé jedlo nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis ako si správne objednať I can't find my house download. A aké špeciality prináša ŽiWell menu v najbližšom týždni? Pozrite si aktuálne menu.

Ako si objednať alebo nakombinujte si vlastné menu:

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Milí zákazníci, pripravili sme pre vás dennú ponuku, ktorá pozostáva zo siedmych položiek 경희대학교 소프트웨어 다운로드. Kombinácia všetkých siedmych jedál je uvarená tak, aby tvorila kompletný, vyvážený a pestrý obed. Nebojte sa objednať si komplet. Ak je však pre vás takáto porcia príliš veľká alebo niektorá z položiek nezodpovedá vašej diéte, môžete si jednotlivé položky voľne kombinovať Smart Editor 3.0.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred free photos.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“ 보배드림 다운로드. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr 스케치업 다운로드. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123

– ojednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel 시아미 다운로드. č. 0948 191 750.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Download The Dog Barking. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma edsql server 2017. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

ŽiWell 12.9
ZiWellmenu16 08 1-5-page-002
-PR-
REKLAMA