Connect with us

Novinky

ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté, ochutnáte aj vzácny šafran

Published

on

Reklama

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu. Počas týždňa v menu nájdete napríklad Kukuričné cestoviny s olivovým kaviárom, Šošovicovú polievku s mrkvou a naklíčenou lucernou, Zeleninový pečený rezeň, ľanový nekvasený chlieb – Naan, Pečený falafel a Čerešňovo-makovú štrúdľu. V piatok budete mať možnosť ochutnať niečo veľmi vzácne a špeciálne – koreninu šafran. Toto korenie tvoria ručne zbierané a vysušené blizny šafranu pravého. Keď toto „červené zlato“ používate umne, pomôže s trávením a zlepší náladu, netreba to však s ním preháňať, vyššie dávky môžu byť nebezpečné.

Reklama

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

Reklama

Populárne články