Connect with us

PR Články

Zariaďujete kúpeľňu? Štúdio DOMOSS má pre vás darček

Hoci sa kuchynské a kúpeľňové štúdiá DOMOSS nachádzajú aj v Bratislave, Trnave a Trenčíne, najdlhšiu tradíciu má práve to v Piešťanoch. Už od roku 1995 tu predajcovia-dizajnéri pomáhajú realizovať predstavy zákazníkov o dokonalom interiéri na mieru, či už ide o kuchyne a interiér značky Sykora alebo o kúpeľne svetových značiek.

Published

on

Reklama

Kúpeľňové štúdio DOMOSS v Piešťanoch na Bratislavskej 11/a je aj napriek svojej dlhej histórii momentálne to najmodernejšie. Nájdete ho v OC DOMOSS na druhom poschodí, priamo nad kuchynským štúdiom, a vďaka nedávnej rekonštrukcii sa môžete tešiť na najnovší koncept kúpeľňových kójí, ktoré sú vyladené do najmenších detailov. Prechádzať sa pomedzi ne poteší každé oko, a zároveň sa môžete inšpirovať rôznymi kombináciami farieb či materiálov. Nájdete tu napríklad sanitárnu keramiku renomovaných značiek Villeroy & Boch či Duravit, alebo vane a sprchové kúty značiek Sanswiss, Ravak a Huppe. Praktickou, ale aj dizajnovou čerešničku je napríklad nábytok Salgar, batérie Hansgrohe či doplnky Keuco. Alfou a omegou sú však samozrejme kvalitné obklady a dlažby, pričom za zmienku rozhodne stojí značka Villeroy & Boch v moderných prevedeniach a špičkovej kvalite.

Reklama

Pokiaľ zariaďujete kúpeľňu a navštívte štúdio DOMOSS v Piešťanoch, môžete sa tešiť na osobný prístup našich dvoch odborných dizajnérok, ktoré vám navrhnú ideálnu kúpeľňu presne podľa vašich potrieb a predstáv. Dbajú pritom na kvalitu, úsporu vody a dobrú údržbu. Všetko začína prvotnou vizualizáciu a končí sa dodávkou kompletnej kúpeľne až k vám domov.

 

Reklama

Z dielne kúpeľňového štúdia DOMOSS vzišli kúpeľne rôznych cenových kategórií, tie menšie v panelákoch, ale aj luxusné pre najnáročnejších klientov. Ďalšia môže byť tá vaša. Až do Vianoc platí nielen výnimočná zľava až do 30%, no teraz ku kúpeľni nad 3000 eur dostanete navyše batériu v hodnote 100 eur úplne zdarma. Navštívte kúpeľňové štúdio DOMOSS v Piešťanoch na Bratislavskej 11 a získajte kúpeľňu snov v zľave a s darčekom. Akcia platí do 30.11.2022. Tešíme sa na vašu návštevu od pondelka až do soboty.

PR

Populárne články