Connect with us

Reklama

Zabezpečte si nový byt o stovky eur lacnejšie. Zostáva už len pár dní

Published

on

Reklama

Každý, kto do konca októbra uhradí preddavok za svoj nový byt pri Váhu, získa zľavu 6 % zo zaplatenej sumy. Okrem toho môže dohliadať na úpravy svojho budúceho domova už počas výstavby.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklama

Tieto výhody ponúka realitná kancelária AB Contact, ktorá predáva byty v novostavbe bytového komplexu Equis na Čachtickej ulici v Piešťanoch. Na získanie najvyššej zľavy z preddavku zostáva už len niekoľko dní.

Ak sa rozhodnete pre jeden z nových bytov do konca októbra a zaplatíte zaň preddavok, náklady na váš nový domov sa môžu výrazne znížiť.

Reklama

O financovaní pritom rozhoduje zákazník sám. Ak je napríklad kúpna cena za byt v cenníku 50 000 eur a kupujúci uhradí do konca októbra 30 000 eur, dostane na túto sumu zľavu vo výške 6 %. Cena bytu sa teda zníži až o 1 800 eur. Zostatok kúpnej ceny doplatí zákazník až po podpise kúpnej zmluvy. Tá bude podpísaná samozrejme až po kolaudácii nového bytu, predpokladaný termín je február 2015.

Zľavy je možné uplatniť aj v nasledujúcich dvoch mesiacoch. V novembri to sú 4 % a v decembri 2 %.

Bytový dom Equis vyrastá na Čachtickej ulici, v tichej lokalite v severnej časti Piešťan. Centrum je odtiaľ ľahko dostupné autom, pešo aj na bicykli. Stačí prejsť po nábreží Váhu, ktoré ponúka široké možnosti na oddych a rekreáciu.

Po dokončení bude v dome 48 bytov, prevažne jeden a pol izbových, dvojizbových a trojizbových. Na žiadosť zákazníkov je ich možné už počas výstavby spájať alebo meniť ich dispozičné riešenia. Každý byt má pivničné priestory, balkón alebo predzáhradku.

(pr)

Populárne články