Connect with us

Novinky

Všetkých nováčikov pozýva Piešťanský klokan na „Môj prvý tábor“

Published

on

Reklama

Môj tábor je jedinečný tábor pre malých nezbedníkov, ktorí chcú spoločne vkročiť do tajomného sveta táborového ohňa, priateľstva a zábavy. Na ich dobrodružnej ceste ich budú sprevádzať skúsení a citliví pedagógovia, ktorí majú kľúč k zábave.

tabor1Program je založený na hre na rôzne témy, najčastejšie z rozprávkového či fantastického sveta. Ďalej je doplnený o ďalšie hry, športové stretnutia, súťaže a výlety. Nebude chýbať ani toľko obľúbený karneval či diskotéka.

Reklama

 

Naši vedúci sú pripravení postarať sa o deti so všetkým. Pomôžu im s osobnou hygienou, obliekaním, a keď sa im bude cnieť, premenia sa v náhradnú mamu i ocka. Tábor je vhodný najmä pre mladšie deti vo veku 6 – 8 rokov. Našim cieľom je zabaviť ich a motivovať do tímovej hry. Deti si v tábore nájdu nových kamarátov a naučia sa novým veciam. Hry podporia kreatívneho ducha a odmenou bude množstvo nezabudnuteľných zážitkov .

Reklama

tabor2Môj prvý tábor  –  program

  1. deň: príchod, vybalenie, ubytovanie, zoznamovacie hry ako Toaleťák, molekuly, večerný uvítací táborák
  2. deň: Mimoni Stuart, Kevin a Bob hľadajú svojho nového pána. Cestou narazia na Chipmunkov Alvina, Simona a Theodora. Ale kde bude cieľ ich cesty? Večer disco shov a voľba najlepšieho tanečníka.
  3. deň: Aqualand Moravia – super tobogany, vodné hry
  4. deň: Už si jazdil na štvorkolkách? – máme aj tie pre najmenších, ktoré určite zvládne aj šofér bez skúseností. Všetko samozrejme pod dohľadom skúsených inštruktorov a s ochrannými pomôckami. Popritom tvorivky – vyrob náramok, kaktus z kameňa, pavúčiu sieť
  5. deň: Zahráme si minecraft – tentoraz naživo. Získame suroviny, postavíme obydlie. Ktorý tím vyhrá? Popoludní súťaž o najkrajší hrad z piesku. Ale šetri sily, ešte Ťa čaká super večerná hrad.
  6. deň: Kurz strašidiel s polovičným upírom Denisom pod dohľadom grófa Draculu. Popoludní si porovnáme sily s tanečným a športovým táborom v najlepšej táborovej    olympiáde. A večer rozlúčková laserová disco show.
  7. deň: Zábavné dopoludnie, balenie a plný nových skúseností a kamarátstiev odchádzame domov.

Môj prvý tábor sa koná v rekreačnom stredisku – škole v prírode Piesočná, obec Moravský Svätý Ján a pre všetkých táborníkov Piešťanský klokan zabezpečuje:

– 5x denne stravu – pre najväčších hladošov bude pripravená aj druhá večera

– pitný režim

– nonstop super program, ktorý sme pre Teba pripravovali už v zimných mesiacoch

– bazén v areáli, pripravený nás kedykoľvek schladiť

– perfektné basketbalové a volejbalové ihrisko

– v nepriaznivom počasí a na večerný program krásna telocvičňa

– všetky izby s vlastným sprchovacím kútom a WC

– veľký ohradený areál s množstvom krásnych zákutí

– množstvo doplnkových súťaží a hier, ktorých sa môžeš zúčastniť

Viac informácií a prihlášku nájdete na www.piestanskyklokan.com. Kontakty: piestanskyklokan.com.

PR

Čítajte tiež: Mladí YouTuberi nemusia v lete sedieť doma, pošlite ich na tábor

Populárne články