Connect with us

Reklama

U Dina chystajú Kapustovú (r)evolúciu

Published

on

Reklama

Ktoré jedlo z kapusty máte najradšej? Vyberte si najobľúbenejšiu špecialitu. Ak získa dostatok hlasov, uvaria vám ju v nedeľu 18. novembra u Dina.

[singlepic id=37266 w=520 h=340 float=center]

Reklama

 

Deň venovaný výhradne kapuste má pripomenúť pozitívne vlastnosti rastliny, ktorú ľudia pestujú už vyše 1 000 rokov. Okrem chutných jedál pripravili organizátori Kapustovej (r)evolúcie množstvo hier, takže o dobrú atmosféru bude postarané.

Reklama

Špeciálne kapustové menu môžu zostaviť čitatelia portálu PNky. Stačí na adresu sutaz@pnky.sk poslať názov svojho najobľúbenejšieho jedla z kapusty. Tri jedlá, ktoré dostanú najviac hlasov, budú v nedeľu 18. novembra ponúkať u Dina a k tomu vyberú aj jeden z receptov od čitateľov. Každý kto sa do hlasovania zapojí, môže vyhrať obed.

Takže, čo vám najviac chutí? Kapustnica, koložvárska kapusta, placky z kapustou, strapačky, bravčové pečené s kapustou a knedľou, kapustové fliačky, lokše s kapustou a slaninkou, rajčinovo-kapustová polievka, segedínsky guláš alebo boršč? Napíšte nám na sutaz@pnky.sk a pridajte aj svoj obľúbený recept na jedlo z kapusty.

Hrať sa bude kapustový Dino bouling, kapustové šípky a odvážlivci sa môžu zapojiť aj do súťaže v pití kapustovej vody. Odmenou za každú ozdobenú kapustovú hlávku, ktorú návštevníci k Dinovi prinesú, bude nápoj zdarma.

[singlepic id=37267 w=320 h=240 float=center][singlepic id=37268 w=320 h=240 float=center]

-inf-

Populárne články