Connect with us

PR Články

Top video hity 20. storočia si v sobotu užijete v Mangu

Dlhé roky najnavštevovanejšia Video Oldies Party aka VideOOldies Mix Dja Kuka opäť zavíta aj do Manga.

Published

on

Reklama
Reklama

Bude to opäť legendárne a preto si dátum 9.4. poctivo vyznačte v kalendári. Okrem najlepších hitovíc minulosti s originál videoklipmi si môžete užívať aj kopec zábavy pri súťažiach o NAJstaršieho účastníka, NAJlepší retro kostým, či NAJvytrvalejšieho tanečníka 🥳

Berte to ako výzvu a už teraz sa poctivo chystajte, lebo toto skutočne zmeškať nesmiete ✌️ Zdieľajte, volajte & píšte si za rezervačky už teraz a pre istotu to oznámte aj kamošom, aby vedeli kde sa žúruje s celou partičkou.

Music: DVJ KUKOO
Hosteska & Welcome drink
Fotograf
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
Nový svetelný park
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Reklama

VIP CARD GOLD: Vstup Free + 1 osoba (vstup neobmedzene úplne na všetky akcie a party vrátane party s tématikou a vystupujúcimi hosťami).

VIP CARD SILVER: Vstup Free (len držiteľ karty a okrem špeciálnych a tématických party s programom a vystupujúcimi hosťami).

info & rezervácie: 0905 546 374

Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !!!

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie atď. posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

PR

Populárne články