Úvod Komunálne voľby 2014 Tomáš Hudcovič: Pravé úmysly dokazujú činy, nie sľuby

Tomáš Hudcovič: Pravé úmysly dokazujú činy, nie sľuby

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tomáš Hudcovič
nezávislý kandidát na primátora, číslo 3 na hlasovacom lístku
nezávislý kandidát na poslanca volebný obvod č 플랜츠 vs 좀비 다운로드. 1, číslo 13 na hlasovacom lístku

35 rokov, ženatý, 3 deti, riaditeľ vydavateľstva

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

hudcovicre[1]S dianím v samospráve som v kontakte s drobnými prestávkami desať rokov Silicon Valley Season 4. Začínal som ako redaktor a fotograf v miestnych novinách, potom som pôsobil na radnici, ďalej v dvoch svetových fotoagentúrach a momentálne vediem vydavateľstvo, v ktorého portfóliu sú portály PNky.sk, NMky.sk a dvoj-týždenník PNky keynote version. Za tie roky som sa stretol so všeličím, viem ako veci v u nás  fungujú a spokojný nie som. Nemienim však frflať a nič nerobiť, a tak sme si s rovnako zmýšľajúcimi vyhrnuli rukávy a pustili sa do práce v OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany 펀치 드렁크 러브 다운로드. Toho čo sme zrealizovali v Piešťanoch je celkom dosť – viac info tu. Do Piešťan sme priniesli ako malé občianske združenie cca Download Bad Piggies. 20 000 eur a mestu sme venovali stovky hodín práce. Pomáhali nám tiež ochotní ľudia z ďalších občianskych združení, ale i množstvo nadšených obyvateľov Modern Family.  Vidíme možnosti riešenia mnohých problémov, avšak stretávame sa aj s obľúbeným nedá sa od zodpovedných. To bolo štartovacím motívom dostať šikovných a zapálených ľudí do zastupiteľstva a mať primátora, ktorý vie počúvať  a realizovať s rozumom to, po čom ľudia volajú 삼국지 11 무료 다운로드. V iniciatíve Spoločne pre Piešťany sa nám podarilo skĺbiť dravosť mladých so skúsenosťami starších. Ďalšími ingredienciami úspešného napredovania Piešťan sú odbornosť a životné hodnoty, ktoré spájajú i členov iniciatívy 윈도우 10 서비스 팩 다운로드.

Žiaľ momentálne akoby morálka, pravda a česť boli u mnohých ľudí úplne neznáme pojmy. Namiesto toho, aby hájili záujmy obyvateľov, hája roky záujmy ekonomických skupín Ano 1800ed. Preto sme aj Piešťanoch tam, kde sme. Nehýbeme sa dopredu, ale prešľapujeme na mieste, chvíľami i cúvame.  Ľudia, ktorí mohli doteraz urobiť zo svojich funkcií veľa, ale neurobili, vás zrazu presviedčajú ako sa veci zmenia a čo všetko dokážu New West Organic7 7. Keď jedného z nich v „priamom“ prenose usvedčíte, že  klame, dotyčný  nemá problém aj napriek váhe dôkazov tvrdiť, že to nie je pravda. Následne nasadí na všetky diskusné fóra v meste ľudí, ktorí majú za úlohu podporovať jeho meno a potápať všetkých ostatných. Čo na tom, že povie A a urobí B. Nasľubuje hory doly, bez reálneho základu, sľúbi presne to čo chcete počuť a jeho ľudia vás budú presviedčať, že je to pravda. Žiaľ platí, že u mnohých sa stáva stokrát opakovaná lož pravdou.  Verím však, že v našom meste žije dostatok rozumných ľudí, ktorí toto všetko dokážu prekuknúť. Každému sa vráti to, čo zasieva.

Štrnásť ľudí iniciatívy Spoločne pre Piešťany spojili rovnaké morálne hodnoty, vízie a ciele.  Nechýba nám chuť pracovať a nezištne pomôcť Piešťanom. Postupne sa k nám pridávajú i ďalší, ktorým na Piešťanoch záleží a ponúkajú svoje vedomosti a schopnosti.  Voľte prosím ľudí, ktorých poznáte podľa skutkov a nie podľa sľubov.

Moje ciele a ciele iniciatívy Spoločne pre Piešťany sme zhrnuli do Memoranda naliehavých prác, ktorého vzorom bolo memorandum Ľudovíta Wintera. Ak ste ich ešte nečítali v predošlých článkoch, nájdete ich tu.

REKLAMA