Úvod Reklama Svet tlače vo FaxCopy

Svet tlače vo FaxCopy

Spoločnosť FaxCopy rozšírila paletu služieb pre profesionálov i bežných klientov. Tlač a zviazanie diplomovky, samoobslužné kopírovanie, veľkoformátová tlač, skenovanie aj laminovanie – to všetko ponúka firma s jedenásťročnou tradíciou focus subtitles.

Čoraz samostatnejšie a slobodnejšie sa môžu cítiť zákazníci, ktorí potrebujú vo FaxCopy niečo vytlačiť alebo nakopírovať 한컴타자연습 97 다운로드. Samoobslužné stanice PRINT-SHOP, vybavené multifunkčnými strojmi s grafickými a textovými aplikáciami, im ponúkajú pohodlie, v ktorom si každý navrhne a upraví vlastné dokumenty 방사형 배경 다운로드. Študenti si môžu vytlačiť diplomovky.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Nízkonákladová tlač je určená najmä profesionálnym grafikom a reklamným agentúram jvm 1.7 다운로드. Najvýkonnejšie prístroje značky Canon dokážu vytlačiť alebo nakopírovať až 60 strán za minútu. Problémom nie je kriedový, matný, lesklý ani foto papier exchange 2013 다운로드. Plotre Canon BJW si poradia aj s formátom A0. Architekti a projektanti môžu finalizovať svoje návrhy v tejto veľkosti vo formáte PDF alebo Coreldraw GameBoy Color.

Technologický pokrok dnes umožňuje pracovať s rozmanitými materiálmi 터보 다시 mp3 다운로드. Vďaka tomu je stále prístupnejšia exteriérová tlač, ktorá vyžaduje odolnosť poveternostným podmienkam a dobrý pomer kvality a ceny. Plotre značky Roland dokážu aj to, čo bolo ešte nedávno nemožné 크롬 바이러스 다운로드. Priamo v predajni si môže dať zákazník takto vytlačené produkty orezať do požadovaných tvarov a veľkostí. Pred nepriaznivými podmienkami ich ochráni veľkoformátové laminovanie free ringtones for the iPhone.

Grafici vo FaxCopy zabezpečia všetky práce spojené s úpravou textov, editovaním vektorov alebo kolorovaním starých fotografií nodejs images. Zaujímavou službou je vektorizácia loga. Naskenovaná alebo odfotografovaná firemná značka ožije kvalitou vďaka prevedeniu do kriviek a bude pripravená na akýkoľvek účel.

Už tradične ponúka spoločnosť výrobu fotozošitov, personalizovaných CD obalov, vizitiek, reklamných a darčekových predmetov. Svoje zážitky si môžete zvečniť na tričku, šálke, šiltovke, kravate, vankúši, plátne, kalendári podľa vašich predstáv. Novinkou je technológia umožňujúca vyrábať pečiatky s fotografiou a potlačiť žabky k vode.

V lete dostanú zákazníci, ktorí si dajú spraviť svoje jedinečné a originálne tričko, malý darček – 0,5l piva.

Autor: PR

 

REKLAMA