Connect with us

Reklama

Svet tlače vo FaxCopy

Published

on

Reklama

Spoločnosť FaxCopy rozšírila paletu služieb pre profesionálov i bežných klientov. Tlač a zviazanie diplomovky, samoobslužné kopírovanie, veľkoformátová tlač, skenovanie aj laminovanie – to všetko ponúka firma s jedenásťročnou tradíciou.

[singlepic id=15005 w=320 h=240 float=left]Čoraz samostatnejšie a slobodnejšie sa môžu cítiť zákazníci, ktorí potrebujú vo FaxCopy niečo vytlačiť alebo nakopírovať. Samoobslužné stanice PRINT-SHOP, vybavené multifunkčnými strojmi s grafickými a textovými aplikáciami, im ponúkajú pohodlie, v ktorom si každý navrhne a upraví vlastné dokumenty. Študenti si môžu vytlačiť diplomovky.

Reklama

Nízkonákladová tlač je určená najmä profesionálnym grafikom a reklamným agentúram. Najvýkonnejšie prístroje značky Canon dokážu vytlačiť alebo nakopírovať až 60 strán za minútu. Problémom nie je kriedový, matný, lesklý ani foto papier. Plotre Canon BJW si poradia aj s formátom A0. Architekti a projektanti môžu finalizovať svoje návrhy v tejto veľkosti vo formáte PDF alebo Coreldraw.

[singlepic id=15006 w=320 h=240 float=right]Technologický pokrok dnes umožňuje pracovať s rozmanitými materiálmi. Vďaka tomu je stále prístupnejšia exteriérová tlač, ktorá vyžaduje odolnosť poveternostným podmienkam a dobrý pomer kvality a ceny. Plotre značky Roland dokážu aj to, čo bolo ešte nedávno nemožné. Priamo v predajni si môže dať zákazník takto vytlačené produkty orezať do požadovaných tvarov a veľkostí. Pred nepriaznivými podmienkami ich ochráni veľkoformátové laminovanie.

Reklama

Grafici vo FaxCopy zabezpečia všetky práce spojené s úpravou textov, editovaním vektorov alebo kolorovaním starých fotografií. Zaujímavou službou je vektorizácia loga. Naskenovaná alebo odfotografovaná firemná značka ožije kvalitou vďaka prevedeniu do kriviek a bude pripravená na akýkoľvek účel.

Už tradične ponúka spoločnosť výrobu fotozošitov, personalizovaných CD obalov, vizitiek, reklamných a darčekových predmetov. Svoje zážitky si môžete zvečniť na tričku, šálke, šiltovke, kravate, vankúši, plátne, kalendári podľa vašich predstáv. Novinkou je technológia umožňujúca vyrábať pečiatky s fotografiou a potlačiť žabky k vode.

V lete dostanú zákazníci, ktorí si dajú spraviť svoje jedinečné a originálne tričko, malý darček – 0,5l piva.

[nggallery id=822]

Autor: PR

 

Populárne články