Connect with us

Novinky

Súťažíme o 2×2 lístky na Countryfest Bohunice – prídu Nedvědovci, Čechomor, ale aj Hammel

Published

on

Reklama

Country festival v prírodnom amfiteátri v neďalekých Jaslovských Bohuniciach koncom júla ponúkne všetky známe mená česko-slovenskej country i folkovej muziky ako Čechomor, František a Vojta Nedvědovci, Alan Mikušek, Bukasový masív, ale aj Pavol Hammel či Bystrík. Pripravené sú sprievodné podujatia pre deti aj dospelých, hodiny tanca a tri country bály. Okrem domácich interpretov sa predstavia tiež americkí „kovboji“, čo je zároveň témou súťaže pre našich čitateľov o 2×2 lístky na Countryfest, ktorú prinášame spolu s organizátorom – obcou Jaslovské Bohunice.

Reklama

Súťažná výzva:

„Napíšte meno  aspoň jedného amerického interpreta, ktorý vystúpi na Countryfeste v Jaslovských Bohuniciach a zdieľajte tento článok o súťaži na Vašej časovej osi na Facebooku.“

Reklama

Svoje odpovede spolu s menom a mestom/obcou, kde bývate, telefonickým číslom a linkom na Vašu FB stránku, nám pošlite mailom na adresu: redakcia@pnky.sk najneskôr do 12:00, teda do pravého poludnia v piatok 15. júla. Do predmetu správy napíšte “Súťaž Countryfest Bohunice”. Víťaza spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme a jeho meno zverejníme v ten istý deň o 20:00 na našom portáli www.pnky.sk.

PR

 

Populárne články