Úvod Novinky Športový klub KAJAK rozbieha nábor, otvorený tréning bude už zajtra

Športový klub KAJAK rozbieha nábor, otvorený tréning bude už zajtra

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Športový klub KAJAK Moravany nad Váhom robí aj tento rok nábor detí pre rýchlostnú kanoistiku vo veku 8 až 12 rokov pre všetkých, ktorých nadchne plavba v kajaku a kanoe 애플 리케이션 다운로드. Jedinou podmienkou je chuť trénovať a samozrejme vedieť plávať. Ak máte záujem príďte sa pozrieť na otvorený tréning, ktorý sa bude konať v utorok 6. septembra o 17:00 v priestoroch lodenice Paráda, na priehrade Sĺňava v Ratnovciach. Ako športový klub funguje sa môžete pozrieť vo videách 갤럭시 s7 유심 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Športový klub Kajak ponúka tréningy 4 až 6 krát do týždňa pod dohľadom kvalifikovaných trénerov v nových bezbariérových priestoroch lodenice Paráda v Ratnovciach, zimnú prípravu v telocvični v Moravanoch nad Váhom (premáva klubový minibus na trase Piešťany /Moravany nad Váhom), všestranný rozvoj, jazda na kajaku/kanoe, posilňovňa, beh, loptové hry i plávanie. Základné vybavenie na vodu, vesta, pádlo, kajak a samozrejme možnosť zúčastniť sa pretekov Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky na Slovensku a v Čechách mameppkgui 다운로드. Okrem toho sa pretekári môžu zúčastniť letných a zimných sústredení v kolektíve a výbornej partii detí. Možnosť tréningov majú aj telesne postihnuté deti i dospelí vo veku 10 a viac rokov (po dohode, podmienka je vedieť plávať) Download code without integrity check.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 841 871. Informácie o činnosti klubu sú na facebookovej stránke a webovej stránke voice recording.image3-PR-

REKLAMA