Úvod Reklama Späť do školy s plnou výbavou

Späť do školy s plnou výbavou

REKLAMA
Esesko

Dnes to už nie je ako kedysi, keď nám stačili perá, ceruzky a linajkové zošity. Uľahčite svojim deťom začiatok školského roka a potešte ich novou školskou výbavou Download 15 times of gentleman's dignity. Kalkulačky, notebooky a tlačiarne získate teraz za skvelé ceny. Tak prečo to nevyužiť!

geracao-nKalkulačka ako pre vedca

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kalkulačka už dávno nie je iba plus, mínus, krát a deleno 7zip. Ak ide vaša ratolesť na druhý stupeň, osemročné gymnázium alebo strednú školu, určite sa jej zíde „vedecká“ kalkulačka Drama Friends. Okrem základných funkcií ma viac ako dve stovky ďalších, dvojriadkový displej a aj nastaviteľný kontrast pre pohodlnejšiu obsluhu. Kúpite ju už od približne 10 eur Silent Hills download.

S čítačkou do autobusu

Chcete, aby vaše deti využili voľné hodiny či čakanie na MHD zmysluplne 12 솔져스 다운로드? Pôjde to s čítačkou kníh. Podporuje nielen textové súbory, ale aj video či zvukové formáty 더크로스 don't cry 다운로드. Ak chcete okrem kníh a poznámok v elektronickej podobe browsovať na internete, výhodnejší je tablet. Multidotykový ASUS so sedempalcovým displejom kúpite za super cenu už od 128 eur s DPH ptgui.

Tablet aj pre najmenších

Technika a najmenšie deti? To je citlivá kombinácia. Chcete ich uchrániť pred nástrahami elektronického sveta, no na druhej strane nechcete, aby zaostávali za rovesníkmi Warframe download. Riešením je napríklad dotykový tablet pre deti EMOS. Má vlastné detské prostredie Mofing s marketom aplikácií, množstvo hier a náučných programov Download Adobe Acrobat. Ako ochranu pred poškodením má odnímateľný silikónový obal. Občas si skontrolujte štatistiky pre rodičov, aby ste zistili, čo vaše dieťa najviac zaujíma 우담바라 다운로드. A keď povyrastie, môžete ho prepnúť na Android.

tabletNotebook alebo netbook?

Bez počítača či notebooku je študent v dnešnej dobe stratený. Množstvo študíjnych materiálov nájdete iba v elektronickej podobe, podklady na referáty či seminárne práce sú tiež na internete rovnako ako pomocná ruka od spolužiakov. Notebook využije aj počas voľna, odreaguje sa pri filme či počítačovej hre. Ak plánujete využívať notebook viac v teréne, vyberte si model s dlhou výdržou batérie. Napríklad HP ProBook s antireflexným displejom za 325 eur. Pre „gejmerov“ je dôležitá silná grafika. Napríklad taká, akú má Samsung s 500 GB harddiskom a 4GB RAMkou. A teraz vo výhodnej cene len 599 eur!

Ušetrite za tlač

Keď si prepočítate, koľko vás stojí tlač materiálov do školy, určite sa vám vyplatí investovať do domácej tlačiarne. Cenová hladina základných značkových modelov HP so spoľahlivou tlačou za začína už od 34,99 eura.

Nakupujte len v spoľahlivých predajniach, kde vám poradia, čo sa pre vášho školáka najviac oplatí. Individuálne poradenstvo od odborného personálu a istota záručného a pozáručného servisu je na nezaplatenie. Čakáme na vás v obchodnom dome DOMOSS.

Text a foto: PR

REKLAMA