Úvod Novinky Samozber jahôd v Plantexe odštartuje začiatkom júna

Samozber jahôd v Plantexe odštartuje začiatkom júna

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aj tento rok pripravujú v Plantexe samozber jahôd v Bučanoch a Borovciach. Začiatok predpokladá najväčší pestovateľ ovocia v okolí Piešťan koncom prvého júnového týždňa Go Program Zen.

„V Bučanoch budú postupne dozrievať odrody Clery, Jolly, Arosa a Darselect. Na jahodovisku v Borovciach to bude Clery, Jolly, Elianny, Asia a Sonata,“ informujú zástupcovia firmy spss 한글판 다운로드. O presnom dátume budú informovať na www.plantex.sk, na FB, ale i prostredníctvom inzercie lease agreement.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

13245259_851937568271792_7066075987729630422_n

Postup pri samozbere:

1 유니티 32비트 다운로드. Personál vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby vám vážime preto, aby sme vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate Naver Line Download. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni.

IMG_1999_resize

2 Dual monitor download. Pridelíme vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nezašlapujte prosím jahody a nezrelé plody daum vod player 다운로드. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme. Nehádžeme ich, ale ich opatrne a pozorne ukladáme do nádoby War Thunder download. Jahody, ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok Little Princess Sofia. Rešpektujte pokyny nášho personálu.

3. Nazbierané jahody prinesiete na váhu pri kasu. Je potrebné odovzdať obsluhujúcemu personálu lístok s váhou prázdnych nádob 설레임 에디션 다운로드. Odvážime vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte :-).

4. V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody. Okrem toho si môžete u nás kúpiť niečo na občerstvenie alebo využiť poukážky na zľavu.

PR

REKLAMA