Úvod Novinky Samozber jahôd štartuje v Plantexe dnes

Samozber jahôd štartuje v Plantexe dnes

REKLAMA
Knebl

Od dnes si môžete nazbierať jahody na poliach spoločnosti Plantex v Bučanoch i Borovciach. Otvorené je od 7:00 do 19:00 h a cena za kilogram jahôd, ktoré si sami oberiete je 2 € google files. Vďaka slnečnému počasiu a zrážkam sa začína o niečo skôr ako pestovatelia pôvodne predpokladali. V stredu 1.6. budú tiež otvorené obe zberové miesta 오디널 스케일 다운로드.

13245259_851937568271792_7066075987729630422_n

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

V Bučanoch sú vysadené odrody Clery, Jolly, Arosa a Darselect 신구미호 다운로드. Na jahodovisku v Borovciach Clery, Jolly, Elianny, Asia a Sonata. Presné rozpisy zberov a informácie o tom kedy je otvorené, nájdete na www.plantex.sk i na FB stránke spoločnosti spss 25.

Ak ste sa tento rok tešili na Jahodový deň, budete ho musieť oželieť. Spoločnosť informovala, že toto podujatie pre škody, ktoré spôsobili jarné mrazy, ruší resident registration copy.

Postup pri samozbere:

1. Personál vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť Free Sdoku. Nádoby vám vážime preto, aby sme vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni 모탈컴뱃4 다운로드.

IMG_1999_resize

2 인디자인 다운로드. Pridelíme vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nezašlapujte prosím jahody a nezrelé plody appscan. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme. Nehádžeme ich, ale ich opatrne a pozorne ukladáme do nádoby 직쏘 랜섬웨어 다운로드. Jahody, ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny nášho personálu.

3. Nazbierané jahody prinesiete na váhu pri kasu. Je potrebné odovzdať obsluhujúcemu personálu lístok s váhou prázdnych nádob. Odvážime vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte :-).

4. V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody. Okrem toho si môžete u nás kúpiť niečo na občerstvenie alebo využiť poukážky na zľavu.

PR

REKLAMA