Úvod PR Články Samozber jahôd a hrášku vrcholí

Samozber jahôd a hrášku vrcholí

REKLAMA

Sladkého hrášku a ešte sladších jahôd je na poliach neďaleko Piešťan stále dosť. Príďte ochutnať, naprázdno určite neodídete 마인크래프트 마을 다운로드.

V Borovciach aj v Bučanoch vrcholí samozber ovocia, ktoré dozrieva na Slovensku ako prvé. Lokálne pestované jahody si môžu ľudia nazbierať sami, kratšia cesta z poľa na tanier preto neexistuje 윤명조 120 다운로드. Ovocie plné vitamínov nemusí za spotrebiteľom putovať stovky kilometrov v nákladných autách, ani čakať v skladoch a na pultoch predajní. Aj vďaka tomu má prvotriednu chuť i kvalitu Malicious apk download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Či už sa rozhodnete spracovať jahôdky z Plantexu na džem alebo z nich spravíte čerstvý koláč, veľa cukru nebudete potrebovať 공튀기기 다운로드. Majú totiž tú správnu sladkosť a okrem ovocného cukru obsahujú aj množstvo vitamínu C. Zároveň sú prirodzeným zdrojom zdrojom mangánu, železa i draslíka 슈퍼스타 bts 다운로드.

O nič menej nie jej pre zdravie prínosný hrach. Túto strukovinu ľudia milujú pre jej sladkú chuť, je bohatým zdrojom antioxidantov a okamžite využiteľnej energie.

Obe plodiny si môžete aj tento týždeň nazbierať na poliach firmy Plantex v Borovciach a Bučanoch od 7.30 do 19.00 h. Aktuálne informácie nájdete na facebooku Plantexu.

PR

REKLAMA