Connect with us

Novinky

Program CityFestu dopĺňa Hex, Malalata, Bystrík band a spúšťa sa predpredaj

Published

on

Reklama
Reklama

Mestský festival CityFest zaplní centrum Piešťan počas posledného májového víkendu dobrou hudbou. Pestrý program, v ktorom si nájde to svoje každý, dopĺňajú traja slovenskí interpreti – Hex, Malalata a Bystrík. V predpredaji sú už aj vstupenky na podujatie, ktoré prvých 1 000 návštevníkov získa za symbolickú cenu 6 eur.

 

V piatok 26. mája zavíta na piešťanské Námestie slobody jeden z najlepších slovenských pesničkárov vystupujúci pod menom Bystrík. Víťaz súťaže Coca-Cola PopStar mal naposledy úspech s klipom ku skladbe Nech to trvá, ktorá má odvtedy úspech na koncertoch aj v rádiách.

Reklama

Posledným ohláseným headlinerom tohto ročníka CityFestu je slovenská legenda menom Hex. Kapela, ktorá spája generácie, je zárukou skvelej atmosféry v publiku. Autori nespočetného množstva hitov (Maťo a Linda, Nikdy nebolo lepšie, Keď sme sami) prišli minulý rok na festivaly s čerstvým playlistom, ktorý pozostával z ich najlepších skladieb súčasnosti aj minulosti. Nepochybne aj na túto sezónu pripravujú niekoľko noviniek a ich pohodové, nezabudnuteľné melódie sú ako stvorené pre sobotný večer na CityFeste.

Projekt Malalata je po desiatich rokoch na klubovej a festivalovej scéne synonymom pre jedinečnú fúziu balkánskych beatov, cigánskej muziky, mexickej cumbie a karibského reggae. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré navyše dopĺňa o nákazlivo energickú performance.

Malalata majú za sebou niekoľko nezabudnuteľných vystúpení. Roztancovali festivaly Grape a Pohoda, našli si publikum vo viacerých európskych mestách so silnou klubovou scénou (Berlín, Viedeň, Antverpy) a predskakovali hviezdam ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, N.O.H.A. Ich vystúpenie na piešťanskom CityFeste uzatvorí sobotnú noc.

Zvýhodnenú permanentku na celý víkend je možné zakúpiť do 24. mája 2017
iba za 6eur! (Limitovaný počet 1000ks, do vypredania zásob) v nasledovných predajniach:
Espresso pod Lipou, Námestie slobody, Piešťany
– Stánok TIPOS, OD PRIOR oproti predajni LIDL, Piešťany
– Pohostinstvo ÚSPORA, Sídlisko JUH, Piešťany
– Predajňa Yves Rocher, prízemie AUPARK, Piešťany
– LEMON Bar, Vajanského 1946/1, Piešťany
LEO CAFE BAR, čsl. armady 5/67 Nové Mesto nad Váhom

Deti do 10 rokov v sprievode rodičov zdarma.-TS CityFest Piešťany/Foto: arhcív-

Populárne články