Connect with us

Reklama

Pripravte záhradu na leto

Published

on

Reklama
Reklama

Aj vám sa zdá, že ten čas rýchlo letí? Doprajte svojej záhrade potrebný doping ešte skôr ako prepukne leto. Potrebuje váš trávnik súrne nový zostrih, no kosačka po zimnom oddychu nefunguje tak, ako má? Rozhliadnite sa po novej, ponuka nikdy nebola pestrejšia a výhodnejšia.

Motorová alebo elektrická kosačka?

[singlepic id=29964 w=320 h=240 float=right]Zásadná dilema. Reprezentatívnemu anglickému trávniku je asi jedno, čím ho kosíte, no pre váš komfort je to rozhodujúce. Elektrické modely sú finančne dostupnejšie, napríklad kosačku FIELDMANN FZR200 so záberom 32 centimetrov kúpite už sa 56,90 eur.

Pri kúpe kosačky by ste mali upriamiť pozornosť na výkon, šírku záberu a objem zberného koša. Ak potrebujete pokosiť rozsiahle plochy, investujte do motorového modelu, napríklad STIGA 46B s 60 litrovým košom alebo do kosačky s pojazdom, s ktorou sa tak nenamakáte.

Reklama

[singlepic id=29965 w=320 h=240 float=right]Ak je nevítaným doplnkom vašej záhrady aj burina či zanedbaný porast a nerovný terén, svoje uplatnenie si určite nájde aj vyžínač.

V ponuke OD DOMOSS nájdete všetko, čo pri starostlivosti o záhradu a okolie domu budete v nadchádzajúcej sezóne potrebovať. Okrem toho je stále k dispozícií obľúbená požičovňa náradia, s ktorou zvládnete sami aj jednorazové náročnejšie práce bez zbytočných investícií.

Nepremeškajte túto výnimočnú ponuku. K vybraným modelom elektrických, benzínových kosačiek, traktorov, krovinorezov, vyžínačov a píl teraz navyše dostanete hodnotný darček!

Text a foto: PR

Populárne články