Connect with us

Reklama

Pozvánka na Vianočný detský bazár

Published

on

Reklama

Mamičky, budúce mamičky, ale aj ockov pozýva Kresťanské materské centrum CESTA na Vianočný bazár detského ošatenia, hračiek a detských potrieb, ktorý sa uskutoční v sobotu 11. decembra 2010 od 9:00 do 12:00 hod v starej telocvični Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch. Príďte nakúpiť, alebo predať veci ktoré už nepotrebujete a iných potešia.

Počas bazáru sa uskutoční charitatívna zbierka formou dobrovoľného príspevku za poskytované vianočné občerstvenie.

Reklama

V prípade, že máte záujme o predaj vašich vecí, alebo chcete prispieť k príprave občerstvenia pre charitatívnu zbierku, nahláste sa na tel. č.: 0908 077 957 (Katka) od 12.00 – 16.00 h. alebo emailom: pali4@centrum.sk. Priestory starej telocvične sú kapacitne obmedzené na 30 predajných miest.

Ak sa vám nepodarí dostať sa na tento vianočný bazár, alebo nepredáte všetko, čo ste chceli, prípadne nekúpite, čo ste chceli, vyskúšajte novinku nášho portálu, ktorou je  online bazár www.bazar.pnky.sk. Bazár je určený predovšetkým pre sprostredkovanie ponúk v rámci Piešťan a okolia, aby mali predávajúci a kupujúci možnosť sa stretnúť a nekupovali „mačku vo vreci“. Neznamená to však, že by tu nemohli predávať a nakupovať aj ľudia z iných miest Slovenska či sveta :-)

Reklama

Populárne články