Pohár primátora si odniesli Bowlingriders

Bowling Center Victoria na Hlbokej ulici v Piešťanoch počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny v nedeľu 5. júna popoludní privítal osem tímov, ktoré opäť po roku súťažili na turnaji O pohár primátora Piešťan. Organizátorom podujatia boli spoločne s bowlingovým centrom aj zástupcovia Mestskej bowlingovej ligy (MBL). Víťazstvo získali a Pohár primátora mesta si odniesli jej členovia Bowlingriders.

IMG_3175Všetkých účastníkov turnaja privítali za Bowling Center Victoria jeho manažérka Tatiana Polianina a v mene primátora Piešťan, ktorý sa v deň jeho konania musel venovať hosťom z partnerských miest, jeho druhý zástupca Tomáš Hudcovič. Hráčom zaželal čo najviac „strajkov“ a  turnaj oficiálne otvoril. Za necelé dve hodiny bolo dobojované a po spočítaní bodov výsledky vyhlásil prezident Mestskej bowlingovej ligy Marián Ručkay.

Na treťom mieste skončili Ratnovce, ktoré sa v tejto sezóne umiestnili ako prví v tabuľke MBL, striebro získali Gaconi a Pohár primátora si odniesol tím Bowlingriders. Ceny pre víťazov odovzdal spolu s Tatianou Polianinou opäť viceprimátor Tomáš Hudcovič, ktorý vylosoval aj výherkyňu tomoboly. Permanentku do Bowling Centra Victoria získala Veronika Svetlíková.

druhitreti tim

Mestská bowlingová liga funguje pri Bowling Centre Victoria na Hlbokej ulici v Piešťanoch od roku 2013 a v súčasnosti má 12 stálych členských družstiev. Turnajom O pohár primátora tímy zároveň ukončili hráčsku sezónu a pokračovať budú opäť v septembri 2016. Ako uviedol prezident Marián Ručkay, radi privítajú v novej sezóne aj prípadných ďalších záujemcov.