Connect with us

Novinky

Oslávte rok NA MOSTE a nakúpte za polovicu

Published

on

Reklama
Reklama

Obchodné priestory najdlhšieho krytého mosta na Slovensku pred rokom oživila nová predajňa NA MOSTE. Priestor prešiel vkusnými úpravami interiéru, za ktorými sa skrýva nielen investovaná energia, čas a financie, ale hlavne snaha dodať mu dôstojnú podobu. V novej predajni si za dvanásť mesiacov nakúpili stovky zákazníkov zaujímavé módne oblečenie, ale aj produkty ľudových umeleckých remesiel, pričom ich kúpou podporili slovenských výrobcov. Pri príležitosti prvého výročia od otvorenia prevádzky budete mať od soboty 24. marca až do konca veľkonočných sviatkov možnosť zakúpiť vybraný tovar s 50% zľavami.

„Myšlienka otvoriť predajňu NA MOSTE sa zrodila pri prechádzke po Kolonádovom moste a pri pohľade na stav v akom sa nachádza táto dominanta Piešťan. Snažili sme sa priestor vylepšiť s nemalou finančnou investíciou, pozdvihnúť, dať tejto krásnej kolonáde nad Váhom to, čo si zaslúži. Povzbudzovala ma pri tom myšlienka na to, aké výnimočné sú Piešťany popri ostatných mestách Slovenska. Ako povedal slovenský spisovateľ Dušan Dušek “Vyrastať v Piešťanoch je šťastie“,“ spomína na motiváciu k  otvoreniu predajne majiteľka Mgr. Petra Dzíbelová.

Neodmysliteľnou súčasťou obchodných priestorov NA MOSTE je história kúpeľov, ktorá ponúka pohľad do minulosti v starých pohľadniciach so stručnou charakteristikou a s prekladom do nemeckého i anglického jazyka. Čestné miesto na nich má Ľudovít Winter, výnimočný človek, ktorý venoval budovaniu kúpeľov a nášho mesta celý svoj život. Jeho odkaz je dôležitý nielen pre nás, ale aj pre nadchádzajúce generácie obyvateľov a návštevníkov Piešťan.

„Hlavnou myšlienkou predajne NA MOSTE je priniesť na most slovenské výrobky, pričom nejde len o textílie, ale i výrobky slovenských remesiel ako keramika, rezbárstvo, kováčstvo, výrobky z kože, z ktorých máme v ponuke krásne originály hlavne pre pánov a rôzne ručne maľované textílie a výrobky z modrotlače. V našej predajni však nájdu potešenie najmä dámy, pre ktoré ponúkame exkluzívne oblečenie predovšetkým od domácich výrobcov. Bolo pre nás dôležité opäť priniesť slovenskú dámsku konfekciu na náš trh. Za uplynulý rok sme si vytvorili stálu klientelu, ktorá sa k nám veľmi rada vracia, dámy u nás nájdu vždy kvalitné oblečenie za rozumné ceny,“ hovorí Mgr. P. Dzíbelová. Prioritou je majiteľky je taktiež priniesť oblečenie pre moletky, takže NA MOSTE nájdete kompletnú ponuku oblečenia vo veľkosti od 52 do 60, čo zákazníčky veľmi oceňujú.

Reklama

Obchod NA MOSTE pomáha

„Po celý čas prevádzky spolupracujeme s Balneologickým múzeom Imricha Wintera, podporujeme návštevnosť a predaj publikácii vydaných múzeom, v ktorých si každý milovník histórie Piešťan a kúpeľníctva príde na svoje. Začiatkom leta sme oslovili Detský domov Piešťany s ponukou predaja výrobkov návštevníkom nášho obchodu a tešíme sa, že kúpou výrobkov, do ktorých dali deti kúsok svojej duše ich podporia nielen kúpeľní hostia ale aj dobrosrdeční Piešťanci,“ popisuje ďalšie aktivity P. Dzíbelová.

V tomto období má tiež rozpracovanú spoluprácu s občianskym združením Aksen – aktívny senior a taktiež by na NA MOSTE radi podali pomocnú ruku aj n.o. Alzheimercentrum.

PR

Populárne články