Úvod Reklama Ohňostroj skvelej zábavy v Beckove sa blíži

Ohňostroj skvelej zábavy v Beckove sa blíži

REKLAMA
Esesko

Len pár dní nás delí od posledného školského zvonenia, ktoré odštartuje najobľúbenejšie obdobie roka pre malých i veľkých. Prázdniny sú predo dvermi a s nimi aj čas festivalov, koncertov a skvelej zábavy Monster Hunter. Hľadáte tip na príjemne strávené chvíle s blízkymi? Inšpirácia sa ukrýva v legendami a bájami opradenom Beckove. V lone nádhernej prírody, nad ktorou sa pyšne vypína rozprávkový hrad, sa v dňoch 17 Mount & Blade ne mode. až 19. júla opäť uskutočnia populárne Beckovské Slávnosti.

MP-07-19-14-113459[1]Romantické kúzlo bude dýchať z každej uličky jedného z najmalebnejších kútov Slovenska I'm a natural personed the prequel.
Akoby švihnutím čarovného prútika sa vrátite v čase o pár storočí, keď udatní hrdinovia nasadzovali životy za prejavy priazne urodzených dám 진격의거인 2기 1화 다운로드. Bludní rytieri skrížia zbrane a zmerajú si sily na hrdých tátošoch. Atmosféra bude napätá ako tetiva na luku. Nechajte sa zasiahnuť šípom nezabudnuteľných okamihov Production 101 Season 2 Episode 1. Najlepší remeselnícki majstri prekvapia svojimi umeleckými kúskami. Majstrovstvá sveta v hode vidlami VIDLOMET sú už domácou tradíciou.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

MP-07-19-14-113435[1]V  D 서울시 지도 다운로드. A. S. Aréne sa môžete tešiť na množstvo diskusií, premietania alebo prezentácií na aktuálne i neobyčajné témy. V nedeľu boje utíchnu. Znepriatelené armády si podajú ruky a pripijú na mier Java multi-file download. Rinčanie zbraní vystrieda detský smiech a jasot. Najmladší si prídu na svoje v nafukovacom kráľovstve. Nafukovací hrad, trampolíny, šmykľavka vyčaria úsmev na tvári každého šarvanca NationwideBlade.

BS-logo_zlteV Beckove sa už pravidelne objavujú tie najlepšie kapely a interpreti z domácej scény Download the Android Studio sdk. V blízkosti hviezd hudobného neba sa ocitnete aj toto leto. Richard Muller, Modus, Horkýže Slíže, Lojzo, Ibi Majga sú zárukou kvalitnej hudby a zábavy Download the dailymotion video. Neváhajte a príďte si oddýchnuť do náručia prekrásnej prírody. Neobanujete!!!

Viac info na www.beckovskeslavnosti.sk.

 

TS, Ilustr. foto: mp

REKLAMA