Úvod Novinky Nové piešťanské pivo Simeon má medzi pivármi úspech

Nové piešťanské pivo Simeon má medzi pivármi úspech

Horká chuť piva Simeon je pre pivárov tým „pravým orechovým“, či sa jedná o 10 alebo 12 stupňové pivo a len málokto sa ohradil voči jeho typickej horkosti Download the Bible for free. Denne sa ho na festivale September Fest pivárom predá cca 8 sudov a nezaostáva za ním ani naše nealko Malinovka. Dospelým určite pripomína nápoj, ktorý pili za čias, keď ešte chodili k babke na prázdniny Isaac Rivers free download.

Priaznivci nášho piva sa pýtajú na prevádzky kde nájdu naše pivo. Majiteľ Stanislav Slížik rozbehol obchodné rokovania a bude sa snažiť vyhovieť „štamgastom“ Pokemon Quest. Verí preto, že aj majitelia reštaurácií a prevádzok v Piešťanoch a blízkom okolí si nájdu k nášmu pivu pozitívny vzťah. Samozrejme, sme k dispozícii pivárom aj na našej prevádzke na Mlynskej 26, kde si môžu dať načapovať pivo do vlastných nádob ako aj vypožičať k sudu piva na párty či rodinnú oslavu výčap s kompletným vybavením Itus River.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Pivovar Simeon sa zúčastní aj tohtoročného Salóna Piva v Starej tržnici Bratislava, ktorý sa koná v dňoch 21-23.9.2016 denne od 15,00 do 23,00 h 백의성 연애 증후군 다운로드.

-I. Slížiková, PR-

REKLAMA