Connect with us

Novinky

Nie je sushi ako sushi

Published

on

Reklama

Už dlho hľadáte to správne miesto, ktoré spája jedinečnú ázijskú kuchyňu, príjemné prostredie a milý personál? EDO-KIN sushi bar Vás prekvapí precíznou jednoduchosťou, kde môžete v kruhu rodiny a priateľov zažiť skutočný gurmánsky zážitok.

edo kin2Patríme k milovníkom ázijskej kuchyne a aj samotný názov sietí reštaurácií sa nesie v ázijskom duchu. Rozhodli sme sa pre historicky pôvodný názov hlavného mesta Japonska. Na slovenskom trhu pôsobíme už štyri roky. Za ten čas, sme si vybudovali stálu klientelu, ktorá sa k nám vždy vracia.

Reklama

 

 

Reklama

Pod značkou EDO-KIN sú v súčasnosti otvorené tri sushi reštaurácie. Dve sa nachádzajú v Bratislave a jedna v Piešťanoch. Piešťanský EDO-KIN je benjamínkom medzi našimi reštauráciami. Prevádzka je otvorená od 26. mája a je jedinečná svojou atmosférou a interiérom. Pôsobí harmonicky a odzrkadľuje ázijskú kultúru a japonský minimalizmus. Vo vzdušnom, jednoduchom a účelne zariadenom interiéry prevládajú prírodné materiály a farby.

edo kin3Idea prípravy pokrmov a celej kuchyne je postavená na pôvodných ázijských jedlách, ktoré sú doplnené o súčasné trendy v gastronómii. Využívajú sa tiež netradičné postupy spracovania tradičných surovín.

Sortiment je pripravovaný z originálnych surovín, ktoré poctivo vyberáme. Ryby sú chladené a denne čerstvé. Priamo pred Vašimi očami Vám naši sushi majstri, ktorí patria medzi slovenskú špičku, pripravujú exkluzívne špeciality japonskej kuchyne. Snažíme sa, aby naše jedlo bolo nutrične vyvážené. V jedálnom lístku tak nájdete klasické ázijské jedlá z mäsa a rýb, ktoré sú podávané so zdravými prílohami. Ponuka je doplnená aj o rôzne ázijské špeciality, ktoré si zamilujú aj tí, ktorých už zdravé jedlo omrzelo. Počas pracovných dní si môžete pochutnať aj na našej dennej ponuke, ktorá je zostavované z Vašich obľúbených jedál, ale objavia sa na nej aj novinky nášho šéfkuchára.

edokin1Na hosťoch nám záleží a celé to dotvára milý a usmiaty personál, ktorý má rád svoju prácu. Veríme, že práve kvôli chutnému jedlu, kvalitným surovinám, príjemnému prostrediu a usmiatemu personálu sa k nám budete chcieť vrátiť.

PR

Populárne články