Úvod Novinky Nie je sushi ako sushi

Nie je sushi ako sushi

REKLAMA

Už dlho hľadáte to správne miesto, ktoré spája jedinečnú ázijskú kuchyňu, príjemné prostredie a milý personál? EDO-KIN sushi bar Vás prekvapí precíznou jednoduchosťou, kde môžete v kruhu rodiny a priateľov zažiť skutočný gurmánsky zážitok itus ingang computer.

edo kin2Patríme k milovníkom ázijskej kuchyne a aj samotný názov sietí reštaurácií sa nesie v ázijskom duchu Free Matrap. Rozhodli sme sa pre historicky pôvodný názov hlavného mesta Japonska. Na slovenskom trhu pôsobíme už štyri roky. Za ten čas, sme si vybudovali stálu klientelu, ktorá sa k nám vždy vracia 나눔명조 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger

 

 

Pod značkou EDO-KIN sú v súčasnosti otvorené tri sushi reštaurácie. Dve sa nachádzajú v Bratislave a jedna v Piešťanoch source of html. Piešťanský EDO-KIN je benjamínkom medzi našimi reštauráciami. Prevádzka je otvorená od 26. mája a je jedinečná svojou atmosférou a interiérom Power Mill 2012 Download. Pôsobí harmonicky a odzrkadľuje ázijskú kultúru a japonský minimalizmus. Vo vzdušnom, jednoduchom a účelne zariadenom interiéry prevládajú prírodné materiály a farby Seongju video.

edo kin3Idea prípravy pokrmov a celej kuchyne je postavená na pôvodných ázijských jedlách, ktoré sú doplnené o súčasné trendy v gastronómii Windows 10 .net framework 3.5. Využívajú sa tiež netradičné postupy spracovania tradičných surovín.

Sortiment je pripravovaný z originálnych surovín, ktoré poctivo vyberáme Healthcare. Ryby sú chladené a denne čerstvé. Priamo pred Vašimi očami Vám naši sushi majstri, ktorí patria medzi slovenskú špičku, pripravujú exkluzívne špeciality japonskej kuchyne Download the appointment. Snažíme sa, aby naše jedlo bolo nutrične vyvážené. V jedálnom lístku tak nájdete klasické ázijské jedlá z mäsa a rýb, ktoré sú podávané so zdravými prílohami 아이언맨 3 자막 다운로드. Ponuka je doplnená aj o rôzne ázijské špeciality, ktoré si zamilujú aj tí, ktorých už zdravé jedlo omrzelo. Počas pracovných dní si môžete pochutnať aj na našej dennej ponuke, ktorá je zostavované z Vašich obľúbených jedál, ale objavia sa na nej aj novinky nášho šéfkuchára.

edokin1Na hosťoch nám záleží a celé to dotvára milý a usmiaty personál, ktorý má rád svoju prácu. Veríme, že práve kvôli chutnému jedlu, kvalitným surovinám, príjemnému prostrediu a usmiatemu personálu sa k nám budete chcieť vrátiť.

PR

REKLAMA