Connect with us

Reklama

Neviete, čo darovať na Vianoce? Týmto nič nepokazíte!

Published

on

Reklama

Nejde o to, či chcete potešiť maniaka na počítačové hry alebo priemerne technologicky zdatnú manželku či kamarátku. Novinkami zo sveta smartfónov, tabletov či počítačov nič nepokazíte. Dôležité je však vybrať správne. Ako? Poradíme vám!

[singlepic id=38151 w=520 h=520 float=center]

Reklama

 

Máte rešpekt pred dotykovými telefónmi a neviete, prečo je ten tablet vlastne taký super a všetci ho chcú? Čítajte ďalej.

Reklama

Smartfón je smart

Inteligentný dotykový telefón – smartfón (z angl. smart – rozumný) je vlastne mobil s „rozumom“ počítača. Okrem telefonovania, esemeskovania či fotografovania zvláda aj surfovanie na internete, Facebook a nekonečné množstvo zábavných aj užitočných aplikácií, bez ktorých si nebudete vedieť predstaviť život.

Dokážete ním napríklad zaplatiť v potravinách, objednať si lístky na koncert či zistiť svoju ideálnu hmotnosť a naplánovať si tréningový program. Moderné telefóny jendoducho zvládnu všetko, na čo si spomeniete. Sú preto dokonalým darčekom pre každého, kto chce zostať v kontakte s najnovšími technológiami.

Všetko v jednom

Počítač, fotoaparát, kniha či telefón v jednom. Toto ultimátne spojenie predstavujú tablety – jeden z hitov tohtoročných Vianoc. Tablet je skvelým pomocníkom na prácu aj zábavu. Môžete na ňom sledovať filmy, surfovať na nete, počúvať hudbu, čítať knihy, fotografovať či pripravovať prezentácie pre klienta. Kdekoľvek na svete, vonku či vnútri…

Pre všetky vekové kategórie

Fotorámik pre starých rodičov? Prečo nie! Klasické rámiky s vytlačenou fotografiou sú však minulosťou. Darujte kus zo svojho života a nenahraditeľné spomienky v digitálnej podobe. Do rámčeka jednoducho nahráte obrázky, ktoré chcete zobrazovať a tie sa potom menia podľa nastaveného režimu podobne ako šetrič na monitore počítača. Vaším rodičom tak budú v jednom rámiku môžu robiť radosť vnúčence na letnej dovolenke či kompletná rodinná fotografia z minulých Vianoc. Priblížite im tak technológiu spôsobom, ktorý ich nevyvedie z miery.

Decká vždy potešia hry. Bohužiaľ (či našťastie?) v dnešnej dobe už to často nie sú klasické stolové, ale poriadne technologické vychytávky. Playstation je už pomaly povinná výbava mladšieho tínedžera a prenosné konzoly sa bežne „pašujú“ v školských taškách. Aj keď si možno myslíte, že takéto hry nie sú to pravé pre vaše ratolesti, zvážte to. K Vianociam predsa patria rozžiarené detské tváre. A potešiť ich vás vyjde aj do 25 eur.

Stále si nie ste istí a potrebujete odbornú radu? Navštívte obchodný dom DOMOSS, kde vám vyškolený tím ochotne poradí vybrať to najvhodnejšie pre vašich blízkych aj pre seba. Navyše budete mať záruku širokého sortimentu kvalitných produktov overených značiek a špičkový servis. Viac info na www.domoss.sk.

 

Populárne články