Connect with us

Reklama

Nazbierajte viac ako 10 kg jahôd a každé kilo máte o 20 centov lacnejšie

Published

on

Reklama

Máte radi jahody? Užite si jahodovú párty, alebo si ich zakonzervujte na zimu. Teraz v Plantexe pri samozbere s mimoriadnou zľavou. Pri nazbieraní nad 10kg jahôd zaplatíte o 0,20 €/kg menej!
Dnes v pondelok 9. júna sa zbiera od 7:00 h do 19:00 h v Borovciach a v Bučanoch. Viac informácií o zbere v ďalších dňoch sa dozviete na stránke spoločnosti Plantex.

05

Reklama

Samozber ovocia

banner-jahodyNa samozbere si prídu na svoje celé rodiny, deti sa naučia ako rastú jahody, ako sa správne zberajú (veľmi opatrne a trpezlivo), ako chutia také čerstvo odtrhnuté, aké je fajn byť vonku s mamou, alebo starými rodičmi a nad hlavou Vám spieva škovránok. Treba si priniesť vlastné nádoby (košíky, kýbliky, prepravky),ktoré vám naši pracovníci ešte prázdne odvážia, vy si uschováte lístok s váhou nádoby a tú vám po zbere odpočítame z váhy nazbieraného ovocia.

Reklama

Odporúčanie – V ranných hodinách je porast značne vlhký od rosy, obujte si gumáky, alebo pevnejšiu obuv aj keď sme pre vás položili jahôdky na čistú slamu aby neboli zablatené. Okolo obeda zase slniečko vystúpa vysoko, je dobré chrániť sa pred ním opaľovacími krémami a hlavne pokrývkou hlavy a ramien. Zoberte si so sebou aj vodu na pitie, hlavne keď beriete starších ľudí alebo deti.

Naši pracovníci vám ukážu pridelený riadok, prosíme o slušnosť, iste si každý nazbiera do sýtosti, to čo zjete vám prirodzene neodvážime :-),treba sa len zohnúť, pozrieť aj pod listy. Ak nájdete jahôdku poškodenú, alebo plesnivú, prosíme odtrhnite ju a hoďte na slamu do medziradia.

Miesta zberu

Plantáž v obci BOROVCE – naša tradičná lokalita, len 3 km od sídla našej firmy vo Veselom . Dá sa prísť aj autobusom, vystúpiť pri bistre Alfa a prejsť sa cca 2 km k plantážam. Ak prídete autom od Piešťan v obci Trebatice treba zabočiť doľava smer Veľké Kostoľany, prejsť Borovcami a vpravo Vás už ukazovatele navedú na cestu k plantážam. Prosíme riaďte sa pokynmi našich pracovníkov pri parkovaní aby nedošlo ku kolízii.

Plantáže v Trakoviciach a Bučanoch
Tieto 2 plantáže sú tesne pri ceste I.tr č. 61 v trase Trnava –Piešťany vzdialené len pár km a každá na opačnej strane cesty. Kvôli bezpečnosti na tejto frekventovanej komunikácii nebudú naraz otvorené obe, ale podľa stavu porastu na striedačku (sleduj aktuálne info na našom webe!!!) Dopravu zregulujeme pri aktualnom jahodovisku prenosným dopravnými značkami v čase samozberu. Pripravili sme pre Vás priamo na jahodovisku parkovacie miesta (nutné rešpektovať pokyny našich SBS).

Na oboch jahodoviskách budeme predávať pre vás naoberané jahody v našich stánkoch aj keď nebude samozber prebiehať !

PR

Populárne články