Connect with us

Novinky

MTBIKER posilňuje svoj tím – hľadá ľudí na marketing

Published

on

Reklama

Úspešný uchádzač o každú z voľných pozícií musí mať vzťah k cyklistike. Nezáleží na tom, či jazdí XC, enduro, DH alebo cestu. Najnavštevovanejší cyklistický portál na Slovensku hľadá špecialistov pre e-shop, sociálne siete a komunitné aktivity. Voľné je aj miesto marketingového manažéra.

MTBIKER privíta na svojich web stránkach 400-tisíc návštevníkov mesačne. Od roku 2015 prevádzkuje e-shop, ktorý je lídrom na slovenskom trhu a taktiež cyklistické centrum s predajňou bicyklov a pump-trackom, ktoré sídli v Hrádku, na úpätí Považského Inovca.

Reklama

MTBIKER je rýchlo rastúca firma a teraz prišiel čas, posilniť jej tím. Ponúka prácu v mladom kolektíve zanietených cyklistov s možnosťou pracovať čiastočne z domu. Vyžaduje systematickosť, dôslednosť a efektívnosť, ale aj chuť zlepšovať a učiť sa. Dôležitá je schopnosť pracovať občas pod tlakom.

Všetky voľné pozície majú atraktívne platové ohodnotenie, v základe od 1 200 eur. Záleží od skúseností, vedomostí a praxe.

Reklama

Špecialista pre e-shop je zapojený do všetkých marketingových činností, vytvára a optimalizuje komplexné aktivity na e-shope, spolupracuje s externou agentúrou, nastavuje a vyhodnocuje KPI, vytvára a manažuje bannery. Musí klásť dôraz na sezónnosť a jej zapracovanie do komplexu aktivít.

Špecialista na sociálne siete tvorí a realizuje stratégie s cieľom osloviť rôzne cieľové skupiny. Spolupracuje s editoriálnym a marketingovým tímom, zlepšuje dosah a aktivity na sociálnych sieťach, tvorí reporty a vyhodnocuje kľúčové parametre.

Špecialista pre komunitné aktivity zastrešuje branding značky MTBIKER s jej rôznymi aktivitami (magazín, e-shop, centrum) a partnerskými projektmi (MTHIKER, Bike-forum.cz). Navrhuje, realizuje a optimalizuje kampane, zastrešuje spoluprácu s organizátormi rôznych cyklistických podujatí a spolupracuje aj na ďalších marketingových aktivitách.

Marketing manager – senior musí poznať marketingové nástroje a mať s nimi praktické skúsenosti. Dokáže navrhovať, realizovať a optimalizovať marketingové aktivity a kampane. Dokáže nájsť príležitosť a využiť ju. Je kreatívny, uvedomuje si, čo znamená pomer cena – výkon.

V ponuke je tiež „brigádnická pozícia“ respektíve výpomoc. Marketing support má prsty skoro vo všetkom, čo sa týka marketingu. Od publikovania podujatí v kalendári, propozícií, cez zabezpečovanie súťaží, prípravu produktov pre redakčné účely, pomoc so sociálnymi sieťami, až po fotenie bicyklov, či produktov. Táto pozícia je ideálnou príležitosťou popri štúdiu zbierať skúsenosti a raz sa možno stať pevnou súčasťou tímu MTBIKER.

Každý, kto chce pomôcť rozvíjať MTBIKER, môže napísať na slavo.tomik@mtbiker.sk a súčasne vyplniť dotazník so základnými informáciami.

PR

Populárne články