Connect with us

Novinky

MTBIKER – centrum pre cyklistov, ktoré vás dostane

Published

on

Reklama

Nie je to len obchod. Je to miesto, ktoré priam pohladí obe duše každého cyklistu. Viac ako 2000 produktov na ploche 400 m2, ochotný personál, servis, testovací pump-track priamo v areáli, priestor na občerstvenie i zázemie so sprchami, kde sa zablatený cyklista môže umyť po testovacích dňoch a to všetko podtrhnuté veľmi príjemným industriálnym vzhľadom novopostaveného objektu. MTBIKER centrum v Hrádku neďaleko Piešťan oslavuje prvé výročie otvorenia.

Ponuka MTBIKER centra je naozaj široká. Na dvoch podlažiach nájdete horské, cestné, mestské, či detské bicykle siedmych značiek – Cannondale, GT, Ghost, Bianchi, Corratec, Kellys a Rock Machine. Vyberať si môžete taktiež zo širokého spektra komponentov, plášťov, oblečenia, batohov, tretier, obuvi, prilieb, príslušenstva, servisných potrieb i výživových doplnkov. 

Reklama

To však nie je všetko. MTBIKER je i cyklistický portál a e-shop, kde je k dispozícii cez 17-tisíc produktov. Ak sa rozhodnete pre produkt z portfólia e-shopu a nie ste si istý, či vám bude vyhovovať, alebo máte pochybnosti o správnej veľkosti, MTBIKER ponúka zaujímavú možnosť osobného odberu priamo v centre v Hrádku. Môžete si objednať ktorýkoľvek z produktov, tu si ho vyskúšať a v prípade, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, jednoducho ho neodoberiete. Táto služba je bezplatná.

Cyklistické centrum tesne na úpätí kopcov Považského Inovca je napojené na značené cyklistické trasy a traily. MTBIKER má tiež trail nesúci jeho meno. Trasa vedie z Hrádku na Tematín, ďalej cez Ihelník späť do Hrádku. Súčasťou areálu je i pump-tracková dráha s dvomi traťami. Všetky tieto možnosti ocenia návštevníci centra predovšetkým pri testovacích dňoch, kedy majú vďaka spolupráci MTBIKERu s výrobcami a dovozcami bicyklov, možnosť otestovať mnohé zaujímavé kúsky, ale i štandardne predávané bicykle. 

Reklama

Tento rok sa od marca uskutočnili testovacie dni značiek Guerciotti a Carrera, Rock Machine, Kellys a Canyon. Už nadchádzajúci víkend 20. – 21. mája je pripravená špecialitka v podobe značky Pinarello. Vyskúšať si budete môcť aj bicykel F10, ktorý je novou vlajkovou loďou značky, vytvorenou pre tím Sky. Nebude chýbať ani Pinarello F8 Rhino vo farbách víťazstva  Chrisa Frooma na Tour de France.  Počas testovania vám v MTBIKER centre zabezpečia uschovanie vášho vlastného bicykla a po ňom máte k  dispozícii zázemie, kde sa môžete osprchovať. V nasledujúcich týždňoch sa uskutočnia ešte testovacie dni Cannondale, GT, Bianchi a Ghost.

V MTBIKER centre myslia takmer na všetko. Okrem predajne tu nájdete i bohato vybavené servisné centrum. Pracovníci vám ochotne poradia, ako nastaviť váš bicykel tak, aby ste sa pri jazde cítili komfortne, aby všetko fungovalo ako má a aby ste si cyklistiku mohli jednoducho vychutnávať. K dispozícii je tiež bezplatne priestor na umytie bicykla s hadicou a vysokotlakovým čističom, keď sa vraciate z blatistého výjazdu, pokojne sa môžete zastaviť.

Či už sa do MTBIKER vyberiete cielene, alebo sa len skočíte na „kukačku“ pri jazde okolo, určite sa vám to oplatí. Centrum nie je len o predaji, ale o cyklistike ako životnom štýle. Robia tu ľudia, ktorí jej naplno prepadli a je to vidieť na každej veci.

Ako sa do centra dostanete? Úplne jednoducho. V prípade, že idete po diaľnici, použijete exit Lúka a odbočíte vľavo do obce Hrádok. Na križovatke po výjazde z diaľnice je označenie, ktoré vás bezpečne nasmeruje. Rovnako v obci Hrádok je značenie, ktoré vás privedie priamo pred predajňu, kde sa dá pohodlne zaparkovať. Adresa MTBIKER centra je Hrádok 225. Otvorené je od pondelka do soboty v čase od 10:00 do 18:30 h.  

 

-PR-

Populárne články