Connect with us

Reklama

Miss Piešťany: Generálny partner súťaže tajne tipoval

Published

on

Reklama

Konateľ stavebnej spoločnosti STAVHIT Samuel Žák sa ako generálny partner sútaže stal členom poroty, ktorá 22. novembra vybrala piešťanskú kráľovnú krásy.

Stavhit_Miss

Reklama

Po dlhoročných skúsenostiach s kompletnou rekonštrukciou a zateplením budov, vracia STAVHIT priazeň získanú od svojich spokojných zákazníkov, späť do nášho regiónu. Podpora športu a najnovšie aj súťaže krásy, je podľa konateľa spoločnosti samozrejmosťou. „Nielen dizajnom fasád zateplených budov chceme zlepšiť imidž Piešťan. Dievča s titulom Miss bude reprezentovať toto mesto doma aj v zahraničí. Vo svete sa určite nestratia ani ďalšie finalistky,“ povedal na začiatku finálového večera Samuel Žák.

Krátko potom bol členom poroty, ktorá o držiteľke titulu kráľovnej krásy rozhodovala. „Mal som svoj tajný tip a som rád, že sa zhodoval s názorom odborníkov na modeling, ktorí v porote tiež sedeli,“ konštatoval po odovzdaní titulu Miss Piešťany 2013 Michaele Dihlovej a dodal: „Krása je otázkou vkusu a so stavebníctvom zdanlivo nesúvisí. Atraktívnosť rekonštruovaných budov, ktorú zabezpečuje Stavhit je však rovnako dôležitá ako kvalita našich stavebných postupov. A tú garantujeme.“

Reklama

(pr)

Populárne články