Connect with us

Novinky

Máte už darček pre chlapa? Vsaďte na overené tipy

Published

on

Reklama

Rybárske, turistické a poľovnícke potreby Slávia fungujú na trhu nepretržite od roku 2000. Zákazníkom ponúkajú nielen ľudský prístup rodinnej firmy, pomoc kvalifikovaných a vyškolených predajcov, ale aj veľké množstvo rozmanitého tovaru. Okrem kamennej predajne môžu nakupujúci využiť aj služby internetového obchodu, kde nájdu tisíce rôznych produktov. Ak vás baví rybárčenie a poľovníctvo, či patríte k vášnivým turistom, prípadne chcete zaobstarať hodnotný vianočný darček pre svojich blízkych, Slávia je tým pravým miestom, ktoré by ste mali navštíviť. 

logo_slavia_rybarske_potreby

Reklama

Zamestnanci Rybárskych a turistických potrieb Slávia sa často stretávajú so žiadosťou, o pomoc pri výbere dobrého darčeku pre chlapa. Táto otázka je veľmi aktuálna práve okolo Vianoc, pretože dokázať vybrať skutočne primeraný darček práve pre muža je občas skutočne ťažký oriešok. Obchodníci sa na základe svojich skúseností zhodli, že úplne každý chlap má rád aspoň niektorú z týchto vecí.
• Dobrodružstvo
• Záľuby
• Praktické a funkčné veci

Ak sa chcete dozvedieť viac o overených tipoch, ako spoľahlivo vybrať dobrý darček pre chlapa, určite si prečítajte ďalšie riadky.

Reklama

Dobrodružstvo
Ak má Váš chlap rád adrenalín určite ho nepotešíte ak mu darujete teplé ponožky, problém nie je, že by ich nevyužil, ale asi by mu jednoducho neurobili radosť. Vyberte mu niečo čo osloví jeho dobrodružnú časť osobnosti. Krásnym darčekom by mohol byť napríklad kvalitný nôž. Je to elegantný a univerzálny darček. Ak však budete vyberať nôž určite odporúčame verzie zo značkovej ocele. Overenú máme rodinnú značku zo Španielska s názvom Miguel Nieto. Pri Väčšine nožov používajú ocel AN 58 jedná sa o špičkovú oceľ vyvinutú v roku 2007 na prestížnej európskej univerzite v Castilla – La Mancha, táto oceľ je kalená v kontrolovaných podmienkach pri teplote 1060 stupňov Celzia a potom postupne chladne viac ako 3 hodiny pri teplote 350°C, vďaka čomu dostávate do rúk špičkovú čepeľ s tvrdosťou 58 až 60HRC s obrovskou odolnosťou voči akejkoľvek korózii, nárazu a veľmi ľahkou údržbou. Zakúpením noža s čepelou z materiálu AN-58 získavate značkový výrobok, ktorého vývoj je dielom dlhoročnej európskej tradície.

16460_1100-618

Záľuby
Miluje Váš chlap záľuby, chodí na ryby, alebo na hríby. Prípadne máte doma poľovníka? Venuje sa turistike? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno máte pri dobrom výbere darčeku dve možnosti. Môžete si spraviť veľmi podrobnú pred-prípravu a nájsť konkrétnu vec, ktorá by mu spravila radosť, alebo sa môžete obrátiť na odborníkov. V druhom prípade stačí ak budete vedieť aspoň základné informácie o jeho záľubách a zastavíte sa v Piešťanoch na Rázusovej 7 v obchodnom centre Slávia. Nájdete tam odborníkov, ktorí Vám radi pomôžu nájsť ten správny darček.

10376_330-330-true

Praktické a funkčné veci
Ak máte doma praktického chlapa mali by ste to hrať na istotu. Pre praktického človeka môže byť výborným darčekom kvalitné termo oblečenie. Pri takomto darčeku zabijete dve muchy jednou ranou docielite že bude v teple a v suchu a navyše ho potešíte. Za dlhé roky, ktoré sa pohybujeme na trhu s funkčným oblečením sa nám najviac osvedčilo značkové termo oblečenie z Českej Republiky značky MOIRA. Najpredávanejší model je obľúbený PRO-M. Ďalšou možnosťou môže byť značkový švajčiarsky nôž. Takto dokážete vyriešiť výborný darček a váš rozpočet nemusí presiahnuť sumu 20€.11059_330-330-true

PR

 

Populárne články