Connect with us

Komunálne voľby 2014

Marián Bucko: Budúcnosť mesta mi nie je ľahostajná

Published

on

Reklama

Volám sa Marián Bucko, mám 35 rokov a pracujem ako technik. V komunálnych voľbách kandidujem ako nezávislý kandidát na poslanca Mestského zastupiteľstva Mesta Piešťany za iniciatívu Spoločne pre Piešťany vo volebnom obvode č. 2, pod číslom 4.

buckoSPP

Reklama

Som rodený Piešťanec, prežil som tu celý doterajší život a hodlám v našom meste žiť aj naďalej. Mám skvelú manželku a 2 malé deti. Okrem toho, že sa snažím byť dobrým manželom a otcom, usilujem sa byť aj dobrým človekom  (či sa mi to darí, nech posúdia iní) a pomáhať ostatným ľuďom.

Kandidujem za poslanca mestského zastupiteľstva, lebo budúcnosť mesta Piešťany mi nie je ľahostajná a chcem sa pričiniť o jeho rozvoj a o zlepšenie podmienok pre život obyvateľom a spríjemnenie pobytu slušným návštevníkom.

Reklama

Ako člen občianskeho združenia Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany sa hodlám aj naďalej (bez ohľadu na výsledok volieb) venovať občianskemu aktivizmu a snažiť sa motivovať aj svojich spoluobčanov nezostať v pasivite, ale spolupracovať na zveľaďovaní nášho mesta.

Som aj členom občianskej iniciatívy Spoločne pre Piešťany, ktorej cieľom je prostredníctvom primátorských a poslaneckých kompetencií dohliadať, resp. zefektívniť činnosť mestských organizácií a v zmysle našich spoločných cieľov v nasledujúcom volebnom období – Memorandum naliehavých prác vo volebnom období 2014 – 2018 sa podieľať na skutočnom rozvoji nášho mesta.

Moju plnú dôveru má aj primátorský kandidát Tomáš Hudcovič.

Keďže ho dobre (od detstva) poznám, som presvedčený, že vďaka jeho schopnostiam a charakterovým vlastnostiam ako primátor spraví maximum pre rozvoj a napredovanie nášho mesta.

Marián Bucko

Populárne články