Connect with us

Novinky

Mango oslavuje tretie narodeniny – na párty vás bude baviť aj Igor Kmeťo

Published

on

Reklama
Reklama

Mango robí každý víkend radosť mnohým ľuďom. Je to dieťa, ktoré vďaka návštevníkom vyrástlo do krásy a je z neho vyspelé párty miestečko. Mango je symbolom tej najlepšej zábavy 😊 Dámy a páni – Mango oslavuje už svoje 3. narodeniny 😍 Preto prijmite srdečné pozvanie na  jedinečnú oslavu a buďte aj vy pri tejto nevšednej udalosti.

„Máme pre vás pripravené pečené prasiatko, obložené misy, štvorposchodovú tortu či šampanské Moet & Chandon a veľa iného a hlavne pre vás máme špeciálnych hostí (gratulantov) – famózneho Igora Kmeťa staršieho s jeho Kmeťobandom, krásny mladý objav – talentovanú speváčku Viki, ktorú poznáte napríklad z mega hitu “Kde si včera bol” no a pogratulovať príde aj mamička nášho najlepšie rapera Paťa Rytmusa Vrbovského ❤️,“ pozývajú prevádzkovatelia klubu na narodeninovú párty.

Okrem toho vás celú noc bude na parkete vykrúcať Dj Lukas.O, a vy sa tak pripravte na noc, ktorú proste musíte zažiť 😎. Zdieľajte udalosť, pozvite všetkých, označujte priateľov a rovno si rezervujte box, toto naozaj nesmiete zmeškať 😍 Nesmierne sa na vás všetkých tešíme ❤️.

KMEŤOBAND – Igor Kmeťo st. LIVE

Speváčka Viki – MEGA MANGO HIT (Kde si včera bol) LIVE

Support: DJ LUKAS.O
Hostesky & Welcome drink Moët & Chandon Ice Imperial
Bufetové stoly – pečené prasiatko, obložené misy a iné špeciality
Narodeninová torta
Dekorácia clubu
Tombola
Fotograf & video
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Reklama

Skupina má vo svojom repertoári okolo 250 titulov naživo nahraných skladieb z obdobia 40-tych rokov až po rok 2002. Námety na skladby skupina čerpá „zo života“. Spievajú o láske, žiali, hlavne o živote mladých – ako hovorí Igor Kmeťo st.: „Všetko ide zo srdca“. V jednotlivých piesňach je cítiť temperament, oheň a život. Skupinu preslávila najmä skladba BUBA MARA, ktorej pôvodným autorom je skupina No Smoking Orchestra. Skladbu preslávil film „Čierna mačka a biely kocúr“ režiséra Emira Kusturicu /ktorý v No Smoking Orchestra spieva a hrá na gitare/. Kmeťovci sa podieľali aj na tvorbe albumu skupiny SENZUS, konkrétne sa jedná o album Senzus 22, kde sa nachádzajú ich dve vlastné skladby. Fanúšikovia oboch týchto skupín mohli svojich miláčikov zažiť a počuť aj na ich spoločnom vystúpení. Skupina KMEŤOBAND má v širokom spektre súčasnej slovenskej hudobnej scény určite svoje nezastupiteľné miesto.
Tešíme sa na vás…….

REZERVÁCIA miest na sedenie 0905 546 374
Rezervácie a miesta na sedenie máme len obmedzený počet !!!

PR

Populárne články