Connect with us

Novinky

Lienka – Lenka otvorila tábor pre šikovné ruky, ďalšie pokračujú celé leto, stále môžete deti prihlásiť

Published

on

Reklama
Reklama

Detské centrum Lienka – Lenka, nachádzajúce sa v tichom prostredí pod lesom na okraji obce Ratnovce, pripravilo pre školákov počas letných prázdnin až päť druhov denných pobytových táborov  s cieľom aktívne využiť  voľný čas. Súčasťou každého pobytu sú športové aktivity, výlety do prírody, spoločenské hry, cielené úlohy, vyvážená strava a pitný režim. Prvý tábor začal už tento pondelok, nasledujú Malý chemik, malý fyzik, ďalej Zdravý životný štýl a Spoznávame prírodu. Augustové budú pokračovať podľa poradia, ktoré si vyberú rodičia. Záujemcovia stále môžu svoje deti prihlasovať aj na júlové termíny. 

Pre deti od 6 do 10 rokov na tento rok detské centrum poskytuje počas prázdnin na výber až päť druhov denných táborov: Šikovné ručičky, Fyzikálno-chemický denný tábor, Zdravý životný štýl, Tanečný denný tábor a Prírodovedné poznávacie tábory. Prvý cyklus – Šikovné ručičky začínal už v pondelok 4. júla. V termíne od 11. 7. štartuje Malý chemik – Malý fyzik, nasleduje Zdravý životný štýl. „Tábory potrvajú počas celého leta. Augustové budeme otvárať v poradí, ktoré si vyberú rodičia. Viac sa dozviete aj na našej FB stránke Lienka-Lenka,“ informuje zakladateľka centra Lenka Moravčíková. Na FB nájdete i fotografie z pobytu detí a videá z tématických podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú.

 

Deti majú v priestoroch k dispozícii: interiérové ihrisko so suchým bazénom s guličkami a šmyklavkami i vonkajšie ihrisko (domček, skákací hrad, odrážadlá, preliezka, húpačka, šmykľavka…). Súčasťou areálu je aj veľká zelená záhrada, v peknom počasí sa tak väčšina aktivít odohráva vonku.

Reklama

DSCN7665Počas celého roka detské centrum Lienka Lenka poskytuje celodenné stráženie – 7,00-16,00 hod. (Škôlkový režim+ individuálny prístup k dieťaťu, spánok nie je povinný ) pre deti 2 – 6 rokov, alebo poldenné stráženie – 7,00-12,00 hod. Po dohode je možné pokračovať v strážení aj po 16,00 hod.

Centrum funguje v budove bývalej základnej školy v Ratnovciach. Okrem hier sú pre deti pripravené aj edukatívne programy a tvorivé dielničky. Informácie poskytne na tel. č. 0910 484 737 p. Moravčíková.

DSCN7652DSCN7673 DSCN7587DSCN7610DSCN7676

-PR-

Populárne články