Connect with us

Novinky

Lajfky prinášajú tento týždeň domácu kvalitu

Published

on

Reklama
Reklama

Klub Lajfky bude tento víkend hostiť domáce piešťanské zoskupenia. Skupina Noel Mc Carthy and the Happy boys vás budú zabávať prvý májový piatok a RPB Project v sobotu 5. mája. Neváhajte a príďte si užiť príjemný večer s kvalitnou hudbou a taktiež si zatancovať.

Piatok 4. 5. 2018

21:00 – 01:00 h

Noel Mc Carthy and the Happy boys 

Vstupné 2€

Noel Mc Carthy (gitara a spev) pochádza  z Corku na juhu Írska. V Piešťanoch žije už 5 a pol roka a kapelu sformovali s Milanom Šimom (bicie) Gustom Nieplom (banjo), Brunom Štrbkom  (bass gitara) a Veronikou Vera (husle). V kapele sa medzičasom prestriedali hudobníci a momentálne aktuálne zloženie je Noel Mc Carthy – gitara, spev, Pavel Dedík – hamond orgán, Gusto Niepel – banjo, Daniel Kučkovský – bass gitara, Jimi Mico Knotek – elektrická gitara a Peter Šepák – bicie.

Reklama

Domovskou scénou formácie je práve klub Lajfky a v piatok večer vás potešia tradičným írskym folkom, ale nebude chýbať ani  rock, pop, funk.

Sobota 5. 5. 2018

21:00 – 01:00 h

RPB Project ( Piešťany)

Vstupné 3 €

Výborná piešťanská rock-soul-bluesová kapela RPB Project sa vám predstaví v štandardnej zostave Sasha, Milan, Martin, Bruno a Pavel, ktorá je dnes už rozšírená o nového člena kapely, výborného gitaristu a speváka, ktorým je Slávko, pôvodne z kapely Black Diamond.

RPB Project je pripravený ponúknuť kvalitnú muziku postavenú na presvedčivej rytmike, ostrej gitare, hammond organe a vynikajúcich speváckych výkonoch Sašky a Slávka. Nebudú chýbať známe skladby od Joe Cockera, Rainbow, Guns’n Roses, Rolling Stones, Garyho Moore, či Tiny Turner a ďalších slávnych interpretov. V sobotu máte ideálnu príležitosť vypočuť si kvalitnú hudbu a prípadne si aj zatancovať.

PR

Populárne články