Connect with us

Novinky

Kvalitné a bezpečné bývanie blízko Piešťan. To sú Dolinky

Published

on

Reklama

Jednopodlažné rodinné domy dostupné v troch variantoch a pozemky napojené na inžinierske siete. To vám ponúkajú Dolinky. Bývanie, ktoré je zárukou komfortu, kvality a bezpečia, ktoré bude súčasťou štvrti v Moravanoch nad Váhom.

Bývanie je ideálne pre mladé rodiny (v súčasnosti už na svojich majiteľov čaká približne 30 domov), ktoré môžu spoločné chvíle stráviť vo verejnom parku s detským ihriskom nachádzajúcim sa v centrálnej časti obytnej zóny. Pri výstavbe projektu sa dbá najmä na vašu bezpečnosť a bezpečnosť vašich detí. Po oboch stranách cesty nájdete chodník, ktorý je napojený na ten obecný, čo zaistí bezpečný presun detí do školy.

Reklama

LOKALITA

Dolinky sa nachádzajú v odľahlejšej časti obce Moravany nad Váhom. Sú spojením súkromia, pokoja a mestského života. Od Piešťan sú vzdialené len 5 minút autom a na diaľnici D1 ste za 6 minút. Do mesta sa môžete vybrať aj na bicykli, vďaka cyklotrase, ktorá spája Moravany nad Váhom a Piešťany. Trasa je vyznačená na Google mapách, je bezpečná a môžete vďaka nej spojiť príjemné s užitočným. Potrebujete v meste niečo vybaviť, no chcete deň stráviť so svojimi deťmi? Sadnite na bicykle a urobte si pekný výlet do Piešťan.

Reklama

Dolinky nájdete na okraji obce v príjemnom prostredí obklopenom rozsiahlym lesným terénom. Vďaka nemu môžete svoj voľný čas tráviť rôznymi aktivitami v prírode, od turistiky až po rodinné pikniky. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, školy, kaviareň, fit centrum, kaštieľ, pošta, reštaurácia, autoservis a mnoho iného). Okrem toho je neďaleko obce kúpeľný ostrov v Piešťanoch, rekreačné oblasti a golfové ihrisko.

POZEMKY A RODINNÉ DOMY

Dolinky uspokoja aj náročnejších zákazníkov. Pri výstavbe sa realizátor projektu nechal inšpirovať najmodernejšími trendami po vizuálnej aj technickej stránke a dôraz sa kladie na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu.

Okrem pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami (vodovod, kanalizácia, elektrická energia, plyn, optický kábel), máte na výber z 3 typov  domčekov.

MODERN

Rodinný dom MODERN s rozlohou 115,8 m2 je naprojektovaný so zmyslom pre jednoduchosť a detail zároveň. Dve detské izby priestranná kúpeľňa, WC, spálňa so šatníkom a veľký denný priestor zložený z obývačky, kuchyne a jedálne. Z obývačky a spálne je krásny výhľad cez romantické francúzske okná, ktoré rozsvietia celý priestor. Trendy a minimalistický. Taký je  rodinný domček MODERN s prístreškom na parkovanie a možnosťou dostavania murovanej garáže.

PLUTO

Exteriér pôsobiaci veľmi klasicky s interiérom, ktorý sedí ako uliaty každej modernej rodine. Priestrannosť, čiastočné prestrešenie terasy a nadštandardne veľa úložného priestoru aj v podkroví. Také sú benefity rodinného domu PLUTO o veľkosti 143,3 m2. Disponuje priestrannou obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou a jedálňou. Oddýchnuť si môžete v jednej z 2 izieb, v spálni so šatníkom alebo na terase. Kúpeľňa a 2 samostatné toalety sú zárukou komfortu aj pre početnejšiu rodinu. Nechýba ani špajza a technická miestnosť.


NEW

Rodinný dom NEW uzatvára trojicu v ponuke. 94,2 m2 premyslených do detailu. Obývačka spojená s kuchyňou aj jedálňou, s východom na záhradu a terasu. V oddychovej časti nájdete 3 samostatné spálne a 2 kúpeľne, z čoho jedna prislúcha priamo k rodičovskej spálni. V chodbe sa nachádza technická miestnosť a auto môžete zaparkovať pod moderným prístreškom. Rodinný dom NEW je ideálny pre mladé moderné rodinky, ktorým bude spríjemňovať všetok spoločne strávený čas.

Ak ste si vybrali niektorý z domčekov, dokončený „na kľúč“ podľa vašich individuálnych požiadaviek ho môžete mať už na jar 2019! Tak neváhajte a potešte sa kúpou pozemku či domčeku v Dolinkách.

V prípade akýchkoľvek otázok, kontaktujte  predajcu Tomáša Andela na telefónnom čísle + 421 911 147 939 alebo mailom andel@neoreal.sk.

 www.dolinky.sk

PR

Populárne články