Úvod Novinky Jednoduché recepty z jahôd prináša Plantex Veselé

Jednoduché recepty z jahôd prináša Plantex Veselé

REKLAMA

V spolupráci s pestovateľom jahôd, spoločnosťou Plantex Veselé, ktorá ponúka samozber jahôd na svojich poliach v obci Borovce a Bučany, Vám prinášame niekoľko jednoduchých receptov z tohto chutného jarného ovocia. 

13315727_859260057539543_711067624593774759_n

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
PN Taxi

 

Jahodové smoothie

Suroviny: 2 hrnčeky jahôd, 1 ks broskyňa ( banán), 1 ks jahodový jogurt, 0,5 hrnčeka jahodovej šťavy

Postup: Očistené jahody a broskyňu spolu s jogurtom a šťavou rozmixujeme Download the app again. Nalejeme do pohárov a ozdobíme celou jahodou.

 

 

Hrnčeková bublanina

Ingediencie: 1 hrnček kryštálového curu, 2 hrnčeky polohrubej múky, 1 vajce, 1 prášok do pečiva, 1 hrnček mlieka, 1 vanilkový cukor, 0,5 hrnčeka oleja, jahody podľa chuti a potreby Switch rom download.

Postup: Vymiešame kryštálový a vanilkový cukor s vajíčkom, pridáme múku, zmiešanú s práškom do pečiva, mlieko a olej. Cesto vylejeme na vymastený plech a poukladáme naň očistené a pokrájané jahody 유닉스 다운로드. Upečieme v predhriatej trúbe na 180 stupňov C do zlatova.

Jahodový zmrzlinový shake

Potrebujeme: 12 PL smotany, 2 PL práškoveho cukru, 1 nanuková torta vanilková, jahody

Do mixéra dáme postupne všetky suroviny powertts. Vymiešame až pokiaľ nevznikne hustý nápoj. Hotový shake rozlejeme do pohárov a ozdobíme jahodou.

Dobrú chuť Download Corerrow x4!

Aktuálne informácie o samozbere jahôd, ktoré dozrievajú postupne, nájdete na www.plantex 강아지똥 다운로드. sk alebo na FB. Jahody sú pestované na slame a cena za kilonazbieraných jahôd je 2 € Speedplate offline download.

Viac o odrodách, ktoré dozrievajú, si môžete prečítať tu 사조영웅전 2003 다운로드.

PR

REKLAMA