Úvod PR Články Jahody si môžete nazbierať sami, budú vám chutiť viac

Jahody si môžete nazbierať sami, budú vám chutiť viac

REKLAMA

Máte chuť na výborné chutné jahody? Ak si ich nazbierate sami, iste vám budú chutiť viac :-). Na plantážach spoločnosti Plantex v Borovciach a v Bučanoch je ich vďaka slnečnému počasiu momentálne dosť MyPet's Double Life Dubbing. Aktuálna cena jahôd pri samozbere je 1,60€/kg

jahody1

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Plantáže sa nachádzajú v Borovciach, len 10 km od Piešťan a pri ceste I tr 시메지 다운로드. č. 61 za obcou Bučany smerom do Trnavy.

Postup pri samozbere:

1. Náš personál vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd Double Dragon Download. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby vám vážime preto, aby sme vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate windows 7 images. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni.

2. Pridelíme vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky Listening to the Bible. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nezašlapujte prosím jahody a nezrelé plody. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme Movie real download. Nehádžeme ich, ale ich opatrne a pozorne ukladáme do nádoby. Jahody, ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok 바보의 스카이림 다운로드. Rešpektujte pokyny nášho personálu.jahody2

3 Download The Castle of The Sky. Nazbierané jahody prinesiete na váhu pri kasu. Je potrebné odovzdať obsluhujúcemu personálu lístok s váhou prázdnych nádob. Odvážime vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob Lineage Plaque. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte :-).

4. V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody. Okrem toho si môžete u nás kúpiť niečo na občerstvenie alebo využiť poukážky na zľavu 캐시비 다운로드.

OTVÁRACIE HODINY:

ŠT 11.6.2015 – Borovce – Otvorené od 7:00 do 19:00
ŠT 11.6.2015 – Bučany – Otvorené od 7:00 do 19:00

PI 12.6.2015 – Borovce – Otvorené od 7:00 do 19:00
PI 12.6.2015 – Bučany – Otvorené od 7:00 do 19:00

Otváracie hodiny sa môžu zmeniť v závislosti od počasia a stavu porastu. Aktuálne info o samozbere nájdete vždy TU.
PR

REKLAMA